0

16 طرح عمراني و خدماتي در ماكو به بهره‌برداري مي‌رسد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

16 طرح عمراني و خدماتي در ماكو به بهره‌برداري مي‌رسد

89/10/25 - 14:29
شماره:8910250721
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار ماكو:
16 طرح عمراني و خدماتي در ماكو به بهره‌برداري مي‌رسد

خبرگزاري فارس: فرماندار ماكو گفت: همزمان با دهه فجر بهره‌برداري از 16 طرح عمراني و خدماتي در شهرستان ماكو آغاز مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از ماكو، حميد احمديان پيش از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ريزي و هماهنگي برنامه‌هاي بزرگداشت دهه مبارك فجر كه در محل فرمانداري ترتيب يافت، اظهار داشت: اين طرح‌ها شامل خانه بهداشت، ساختمان‌هاي دهياري روستايي، برق‌رساني به روستاي زير پنج خانوار، بهسازي و آسفالت راه‌هاي روستايي، ايجاد شبكه آبرساني روستايي و افتتاح خانه‌هاي تعاون مسكن مهر در اين شهرستان هستند.
وي افزود: اعتبار هزينه شده براي اين طرح‌ها در مجموع 93 ميليارد و 139 ميليون ريال است كه به خاطر مشاركت و سرعت عمل مسئولان دستگاه‌هاي ذي‌ربط اعتبار مذكور در زمان مناسب از محل اعتبارات عمراني شهرستان تأمين و به اين طرح‌هاي عمراني تزريق شده، از اين رو همه طرح‌هاي مذكور مصادف با فرا رسيدن سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب به مردم تحويل داده مي‌شوند.
فرماندار ماكو به جمعيت زيرپوشش اين طرح‌ها اشاره كرد و گفت: با بهره‌برداري از اين طرح‌ها حدود 800 خانوار روستايي و عشايري از مناطق مختلف شهرستان زيرپوشش خدمات اين طرح‌ها قرار مي‌گيرند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به اهميت برپايي برنامه‌هاي فرهنگي براي آشنايي جوانان با فرهنگ انقلاب اشاره كرد و بيان داشت: براي مأنوس كردن نسل سوم و چهارم با ارزش‌هاي انقلاب برنامه‌هاي مختلف فرهنگي اعم از نمايشگاه فرهنگ و هنر همچنين مسابقات ورزشي تدارك ديده شده كه در سطح وسيع براي مردم به ويژه جوانان اجرا مي‌شود.
فرماندار ماكو عنوان كرد: هر چقدر از انقلاب شكوهمند اسلامي مي‌گذرد و قدرت، اقتدار، شكوه و عظمت آن براي جهانيان روشن مي‌شود به طوري كه هم اكنون همه ملل جهان بر عزت و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اتفاق نظر دارند.
انتهاي پيام/ن20/ح

 
 
شنبه 25 دی 1389  10:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها