0

سگ والیبالیست، سوژه رسانه‌ها شد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21184
محل سکونت : کرمانشاه

سگ والیبالیست، سوژه رسانه‌ها شد

سگ والیبالیست، سوژه رسانه‌ها شد

ویدئویی که مهارت باورنکردنی یک سگ را در بازی والیبال نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

سگ والیبالیستبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سگ‌ها یکی از حیوانات باهوش بر روی کره زمین هستند. شاید همین هوش بالا در کنار وفاداری این حیوان است که آن را به بهترین دوست انسان در میان حیوانات تبدیل کرده است. به تازگی ویدئویی از یک سگ باهوش که در حال انجام بازی والیبال است غوغایی در فضای مجازی بپا کرده است. " ماتیاس بِرنتسِن "، که بازیکن والیبال ساحلی است ویدئویی از این سگ خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

در این ویدئو این سگ که نامش " کیارا" است به شکلی باورنکردنی در حال بازی والیبال دیده می‌شود. در این ویدئو این حیوان پس از ارسال توپ از طرف صاحبش به هوا بلند شده و با زدن ضربه سر و ارسال پاس فرصتی را برای زدن شوت به سمت زمین حریف مهیا می‌کند. بنا به گفته بِرنتسِن سگ او که سه سال دارد در زمین والیبال مهارت بالایی از خود را نشان می‌دهد. این در حالی است که بنا به ادعای این بازیکن ۲۴ ساله او هرگز به کیارا والیبال یاد نداده است.


بیشتر بخوانید: اسم‌های عجیبی که برای نوزادان دوقلو انتخاب شد!


بِرنتسِن در این باره به دیلی استار گفت: «ما تنها موقعی که کیارا بسیار سن کمی داشت با توپ بازی می‌کردیم. هر جا که امکانش فراهم بود این کار را انجام می‌دادیم. بعضی اوقات با توپ والیبال بازی می‌کردیم و بعضی اوقات با توپ تنیس. واقعا سگ من این تفریح را دوست داشت. من هرگز به او یاد ندادم که به هوا بپرد و به توپ ضربه بزند، این چیزی بود که در طول این سال‌ها کیارا خودش یاد گرفت.»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۷۸۳۰۰ بیننده داشته و صد‌ها کامنت دریافت کرده است. یکی از کاربران تایلندی خطاب به بِرنتسِن نوشت: «سگ شما یک طرفدار جدید از تایلند دارد. واقعا چقدر باهوش است.»

شنبه 6 اردیبهشت 1399  2:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها