0

عضويت 20 شركت توليدي آذربايجان غربي در طرح شبنم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عضويت 20 شركت توليدي آذربايجان غربي در طرح شبنم

89/10/25 - 11:04
شماره:8910250121
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مجري طرح شبكه بازرسي و نظارت مردمي خبر داد:
عضويت 20 شركت توليدي آذربايجان غربي در طرح شبنم

خبرگزاري فارس: مجري طرح نظارت و بازرسي مردمي گفت: با وجود اينكه مدت زيادي از اجراي طرح شبنم در آذربايجان غربي نمي‌گذرد، اما 20 شركت توليدي استان توليدات خود را وارد چرخه اين طرح كرده‌اند.

افشين نوبخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: عمده مشكل واحدهايي كه عضو اين طرح مي‌شوند نحوه و چگونگي برخورد مراجع قضايي با عاملان تخلف مطرح است كه در اين راستا بايد نحوه و ميزان مجازات با متخلفان مد نظر قرار گيرد.
وي با اشاره به آمار بالاي قاچاق كالا در سطح كشور، تصريح كرد: در حال حاضر شاهد بالا بودن آمار قاچاق كالا در كشور هستيم.
اين مقام مسئول با اشاره به اقدامات انجام گرفته در قالب نمايندگي مركز ملي سيستم شماره‌گذاري كالا و خدمات ايران با عنوان اتراب، تصريح كرد: شركت اتراب در سالي كه با تدبير مقام مععظم رهبري به سال همت مضاعف و كار مضاعف نامگذاري شده با همكاري سازمان بازرگاني استان موفق به توليد و بهره‌برداري نخستين سامانه گوياي كالاي كشور و نخستين سامانه اينترنتي كالاي منطقه شده است.
اين مقام مسئول افزود: اطلاع‌رساني از آخرين وضعيت آماري صاحبان كالاي فعال آذربايجان غربي، اعتبارسنجي باركد 13 رقمي كالا، اعتبار سنجي باركد ملي كالا به نام ايران كد، امور اعضا و نظرسنجي از امكانات سامانه گوياي اتراب است كه زيرپوشش قرار دادن تمام مخاطبان در دو طيف توليدكنندگان و مصرف كنندگان كالا در اختيار مردم استان قرار مي‌گيرد.
نوبخت اعلام كرد: سامانه اتراب علاوه بر ارائه خدمات مذكور در بستر وب اقدام به ايجاد پايگاهي كرده تا از اين طريق اطلاعات مشترك مورد نياز نهادهاي مختلف و مرتبط با صاحبان كالاي استان را از طريق يك بستر در اختيار عموم متقاضيان اطلاعات كالا و خدمات داخل و خارج از كشور قرار گيرد.
انتهاي پيام/ن20/ح

 
 
شنبه 25 دی 1389  10:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها