0

اگر نامه هاشمي نبود!

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اگر نامه هاشمي نبود!

89/10/25 - 19:23
شماره:8910251277
نسخه چاپي ارسال به دوستان
12 سئوال 12 تشكل دانشجويي؛ نامه هاشمي مسبب يا مبين؟
اگر نامه هاشمي نبود!

خبرگزاري فارس: 12 تشكل دانشجويي با صدور بيانيه‌اي مشترك نسبت به انتشار مطلبي در پايگاه اينترنتي وابسته به آيت‌الله هاشمي رفسنجاني واكنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، متن بيانيه انجمن اسلامي دانشجويان 12 دانشگاه كشور به شرح ذيل است:
امروز مطلبي در پايگاه‌ اينترنتي آيت‌الله هاشمي رفسنجاني منتشر شد تا شايد به زعم مديران اين سايت "كج‌راهه‌ "اي در اذهان عمومي جامعه و تحليلگران درباره نقش ايشان در ايجاد و تقويت جريان فتنه فراهم آيد.
نگاهي به اين مطلب كه با عنوان "اگر نامه هاشمي نبود " منتشر شده،‌ بيانگر آن است كه دست‌اندركاران اين سايت كوشيده‌اند با عبور از "حوادث پس از انتخابات " و به كارگيري تاكتيك " فرار به جلو " اين‌گونه القا كنند كه نامه‌نگاري آقاي هاشمي رفسنجاني نوعي آينده‌نگري نسبت به عملكرد دولت دهم بوده است! در حالي كه به اعتقاد قاطبه كارشناسان و تحليلگران سياسي انتشار اين نامه، زمينه سو‌ءاستفاده بيگانگان، معاندان و فتنه‌گران را براي ايجاد ناامني و آشوب در ايران اسلامي فراهم كرد.
اينك 12 سئوال ديگر درباره نامه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در آستانه برگزاري انتخابات پر شور 22 خرداد88 مطرح مي‌شود تا بيش از پيش، اثرات نامه‌ بي‌سلام و والسلام وي به رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران آشكارتر شود.

1) اگر نامه هاشمي نبود! آيا استكبار جهاني و رژيم‌هاي جنايت‌كار اسرائيل و آمريكا كه طي سه دهه اخير انواع توطئه‌ها را براي مانع‌آفريني در مسير تحقق اهداف كلان نظام اسلامي ايران طراحي و اجرا كرده و بارها به عدم نتيجه گيري در رويارويي با اين نظام، اذعان داشته‌اند، "جرأت " مي‌كردند اين‌چنين "اميدوارانه " وارد عرصه براندازي نظام اسلامي شوند؟ قطعا اين اميدواري دشمنان از آن‌جا ناشي مي‌شد كه مي‌ديدند يكي از شخصيت‌هاي موثرانقلاب اسلامي كه سال‌هاي متمادي از ياران و همراهان امام راحل و رهبر معظم انقلاب بوده، اين بار (بنا به دلايلي از قبيل نارضايتي از عملكرد رئيس‌جمهور و...) آمادگي دارد كه با دشمنان نظام و جريان فتنه همسو و همزبان شود؟

2) اگر نامه هاشمي نبود! آيا افرادي چون موسوي ، كروبي و خاتمي و .... جرأت پيدا مي‌كردند با انتشار بيانيه‌هايي همسو با جريان نفاق و ضدانقلاب اصل نظام و اركان اساسي آن را هدف قرار داده، براندازي و ساختارشكني را وجهه همت خود قرار دهند؟

3) اگر نامه هاشمي نبود! آيا دشمنان قسم‌خوره نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و كساني كه مردم آن‌ها را سران فتنه مي‌نامند جرأت مي‌كردند با انواع و اقسام اتهام‌افكني‌ها و تهمت‌هاي بي‌شرمانه به "هتك حيثيت "، اين نظام كه ثمره خون صدها هزار شهيد و ميراث گرانبهاي امام راحل است بپردازند؟

4) اگر نامه هاشمي نبود! خصوصاً آن عبارت از نامه ايشان كه ادعا مي‌كرد: " بي شك بخشي از مردم و احزاب اين وضع را بيش از اين برنمي‌تابند و آتش‌فشان‌هايي كه از درون سينه‌هاي سوزان تغذيه مي‌شوند، در جامعه شكل خواهد گرفت كه نمونه‌هاي آن را در اجتماعات انتخاباتي در ميدان‌ها ، خيابان‌ها و دانشگاه‌ها مشاهده مي‌كنيم " و اينگونه با صراحت از اغتشاشات حمايت نشده بود، آيا اغتشاش‌گران جرأت مي‌يافتند كه اين‌چنين با " اردوكشي خياباني "ناامني ايجاد كرده، به اموال عمومي صدمه زده و 8 ماه فرصت‌هاي‌كشور را كه براي سازندگي و پيشرفت مي‌بايست استفاده مي‌شد از بين ببرند؟

5) اگر نامه هاشمي نبود! آيا دشمنان و فتنه‌گران جرأت مي‌كردند كه اين‌چنين بي‌سابقه به " اصل ولايت فقيه " كه ميراث جاودان انديشه سياسي خميني كبير و جوهره قانون اساسي است، هجمه كرده و شخص رهبر معظم انقلاب اسلامي كه همانند جد بزگوار خود مظلوم واقع‌شده‌اند ، را مورد هجمه قرار دهند؟

6) اگر نامه هاشمي نبود!؟ آيا جريان فتنه‌گر جرأت مي‌كرد با روزقدس اين يادگار جاويد حضرت امام خميني (ره) اين چنين رفتار كرده و به اسم "خط امام " دقيقا عكس انديشه‌هاي آن فقيد و فرزانه عمل كند و با اصرار بر تغيير مواضع اصولي جمهوري اسلامي ايران به طرح شعاراسرائيل پسند "نه غزه نه لبنان " بپردازد؟

7) اگر نامه هاشمي نبود! آيا جريان فتنه جرأت اهانت به مقدسات ديني و ارزش‌ها و باورهاي ملت فهيم ايران اسلامي را مي‌يافت؟ به گونه‌اي كه در ظهرعاشورا به عزاداران حسيني حمله ور شده و در روز 16 آذر نيز تصوير حضرت امام (ره) را مورد اهانت قرار دهد؟

8) اگر نامه هاشمي نبود! فتنه‌گران 8 ماه جرأت فتنه‌انگيزي پيدا نمي‌كردند و در اين صورت اين‌چنين "حفره اطلاعاتي " در كشور ايجاد نمي‌شد تا پس از آن عوامل موساد و سيا بتوانند نخبگان و انديشمندان هسته‌اي ايران را نشانه رفته و آن‌ها را مظلومانه به شهادت برسانند. (و آيا به اين سبب نبايد فتنه‌گران و حاميان آن‌ها را در ترور دانشمندان كشور يكي از مقصران اصلي دانست؟)

9) اگر نامه هاشمي نبود! در شرايطي كه ايران اسلامي مقتدرانه در عرصه بين‌المللي و سياست خارجي و به ويژه در موضوع هسته‌اي در بهترين و پرافتخارترين شرايط خود قرار داشت، دشمنان خارجي نظام مي‌توانستند بازي باخته را متوقف كنند؟(البته فقط توقف) و قطعنامه‌هايي مثل تحريم را مصوب و عملياتي كنند؟

10) اگر نامه هاشمي نبود! اقتصاد ايران اسلامي كه بر اساس سياست‌هاي عدالت‌محور به سمت شكوفايي مي‌رفت، پس از بروز فتنه 88 گرفتار فرصت‌سوزي مي‌شد؟ و طرح بزرگ و كلاني چون هدفمندي يارانه‌ها كه جزو آرزوهاي دولت‌هاي قبلي بوده، با تأخير مواجه مي‌شد؟ و فضا به گونه‌اي مي‌شد كه رهبر معظم انقلاب براي جبران آن فرصت‌سوزي‌ها بر همت و تلاش مضاعف تأكيد كنند؟

11) اگر نامه هاشمي نبود! آيا صفوف از هم گسيخته معاندان، ضدانقلاب، اعم از سلطنت‌طلب‌ها، بهايي‌ها، منافقين و ... مجدداً ابراز وجود و اميدواري كرده و جنگ احزابي را عليه نظام اسلامي به راه مي‌انداختند؟

12) اگر نامه هاشمي نبود! آيا سران جبهه كفر امثال رئيس‌جمهور آمريكا اوباما، كلينتون،نتانياهو و ... جرأت مي‌كردند لباس ديپلماتيك را از تن خارج كرده و اينگونه آشكارا درباره براندازي جمهوري اسلامي سخن بگويند و از فتنه‌گران با صراحت حمايت كنند؟

اين بيانيه از سوي تشكل‌هاي دانشجويي ذيل صادر شده است:
* انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف
*انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه تهران
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اصفهان
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه يزد
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شيراز
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شاهد
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بابل
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تربيت معلم
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اروميه
* انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سمنان
* انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه اراك

 
 
شنبه 25 دی 1389  9:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها