0

نفرات برگزيده سومين جشنواره تئاتر «ايثار» معرفي شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نفرات برگزيده سومين جشنواره تئاتر «ايثار» معرفي شدند

89/10/25 - 18:56
شماره:8910251272
نسخه چاپي ارسال به دوستان
با پايان يافتن رقابت ميان 18 گروه نمايشي؛
نفرات برگزيده سومين جشنواره تئاتر «ايثار» معرفي شدند

خبرگزاري فارس: سومين جشنواره سراسري تئاتر ايثار‌ پس از رقابت ميان 18 گروه نمايشي با معرفي نفرات برگزيده در تالار لقمان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان به كار خود پايان داد.

به باشگاه خبري فارس «توانا»، سومين جشنواره تئاتر ايثار‌ كه طي 4 روز به ميزباني اصفهان برگزار شد، روز گذشته با معرفي نفرات برگزيده در تالار لقمان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان به كار خود پايان داد.
در اين مراسم هيئت داوران پس از قرائت بيانيه، نفرات برتر بخش‌هاي مختلف جشنواره تئاتر ايثار را اعلام كردند.
هيئت داوران در بخش طراحي حركات، لوح تقدير را به دليل طراحي حركات و هماهنگي خوب اجرا در نمايش «سرداران قبيله خاك» به كارگردان اين نمايش رضا برات‌زاده از بجنورد اهدا كرد.
در بخش طراحي لباس هيئت داوران لوح تقدير را براي طراحي لباس نمايش «شور شهر شيرين» به گلناز اكبري از كرمانشاه اهدا كرد.
هيئت داوران در بخش موسيقي با اهداي ديپلم افتخار به آرش جان‌نثاري از شاهين‌شهر براي ساخت موسيقي نمايش «شيرين شكر خاي تو خوش» به عنوان نفر اول تقدير كرد؛ همچنين با اهداي لوح سپاس به بابك سوري از كرمانشاه براي موسيقي نمايش «شور شهر شيرين» به عنوان نفر دوم و وحيد چهل‌اميراني از خارك براي نمايش «اروند هنوز زنده است» و مهدي حسني از مشهد براي نمايش «از اين ماز عبورم دهيد» به عنوان نفرات سوم تجليل شد.
همچنين هيئت داوران در بخش طراحي صحنه، تنديس جشنواره به همراه ديپلم افتخار را به روح‌الله امامي از كرمانشاه براي طراحي صحنه نمايش «اتوبان سكوت» به عنوان نفر اول و لوح سپاس به طور مشترك به علي فرجام‌فر از تهران براي نمايش «اگر پدرم رو ديدي» و فرناز خدايي از اردبيل براي نمايش «ماه مهر از سال شصت» به عنوان رتبه دوم و لوح سپاس را به مجيد فشخامي از تهران براي نمايش «خيال روي خطوط موازي» به عنوان رتبه سوم اهدا كرد.
هيئت داوران در بخش برترين بازيگر زن با اهدا لوح تقدير به نسيبه افرا بازيگر نمايش «پشت برج» و با اهداي لوح تقدير به عاطفه تميمي از خارك بازيگر نمايش «اروند هنوز زنده است» تقدير به عمل آورد.
هيئت داوران با اهداي تنديس جشنواره و ديپلم افتخار به پروا محزون از مشهد براي بازي در نمايش «از اين ماز عبورم دهيد» به عنوان نفر اول، با اهداي لوح سپاس به طور مشترك از طيبه قاسم‌پور از كرمانشاه براي بازي در نمايش «به آخرين كلمات قصه گوش كن» و نسيم نامدار طاهري از كرمانشاه براي بازي در نمايش «شور شهر شيرين» به عنوان رتبه دوم و با اهداي لوح سپاس به طور مشترك انيس محمدي از اصفهان براي بازي در نمايش «وضعيت هميشه قرمز» و مريم عطيه ميرزايي از كرمانشاه براي بازي در نمايش «به آخرين كلمات قصه گوش كن» به عنوان رتبه سوم تقدير كرد.
هيئت داوران در بخش برترين بازيگر مرد به هر يك از هنرمندان با تجربه و پيشكسوت از عزيز هنرآموز بازيگر نمايش «اگر نرفته بودي»، محمدجواد كبودرآهنگي بازيگر نمايش «كابوس»، يعقوب صباحي بازيگر نمايش «خيال روي خطوط موازي» و مرتضي تحصيلي بازيگر نمايش «كابوس» جوايزي اهدا كرد.
همچنين هيئت داوران در اين بخش با اهداي لوح تقدير به طور مشترك از دو بازيگر نوجوان حميدرضا سليماني براي بازي در نمايش‌ «پشت برج» و پويا جواهري بازيگر نمايش «اگر پدرم رو ديدي» تجليل كرد و از مسعود خواجه‌وند بازيگر «اگر نرفته بودي»، فرشيد سلامت بازيگر نمايش «ماه مهر از سال 60» و پژمان روشن بازيگر نمايش «وضعيت هميشه قرمز» تقدير به عمل آورد.
هيئت داوران، لوح سپاس را به طور مشترك به هادي عسگري از شاهين شهر براي بازي در نمايش «شيرين شكر خاي تو خوش» و خسرو خندان از كرمانشاه براي بازي در نمايش «اتوبان سكوت» به عنوان رتبه دوم و لوح سپاس به طور مشترك به وحيد راد از تهران براي بازي در نمايش «خيال روي خطوط موازي» و محسن سالاري از كرمانشاه براي بازي در نمايش «به آخرين كلمات قصه گوش كن» به عنوان رتبه سوم اهدا كرد و در رتبه برتر انتخابي نداشتند.
در بخش نمايشنامه‌نويسي، هيئت داوران از حضور قطب‌الدين صادقي از نخستين دوره برگزاري جشنواره تئاتر ايثار و ارائه نمايشنامه «اگر نرفته بودي» و همچنين حميدرضا آذرنگ و شهرام كرمي به عنوان نمايشنامه‌نويس در جشنواره ايثار قدرداني كرد.
هيئت داوران در اين بخش با اهداي تنديس جشنواره و ديپلم افتخار به رضا صابري از مشهد براي نمايشنامه «از اين ماز عبورم دهيد» را به عنوان نفر اول، با اهداي لوح سپاس به نعمت زمانپور براي نمايشنامه «پشت برج» را به عنوان رتبه دوم و با اهداي لوح سپاس به طور مشترك به خسرو اميري از كرمانشاه براي نمايشنامه «شور شهر شيرين» و احسان رحيمي از شاهين شهر براي نمايشنامه «شيرين شكر خاي تو خوش» را به عنوان رتبه سوم انتخاب كردند.
هيئت داوران در بخش كارگرداني، تنديس جشنواره و ديپلم افتخار به رضا صابري از مشهد براي كارگرداني نمايش «از اين ماز عبورم دهيد» به عنوان رتبه نخست، لوح سپاس به احسان رحيمي از شاهين شهر كارگردان نمايش «شيرين شكر خاي تو خوش» را به عنوان رتبه دوم و لوح سپاس به كامران شهلايي از كرمانشاه كارگردان نمايش «به آخرين كلمات قصه گوش كن» را به عنوان رتبه سوم اهدا كرد.
در پايان نيز هيئت داوران دو اثر «شير شكر خاي تو خوش» از شاهين شهر اصفهان و «از اين ماز عبورم دهيد» از مشهد را بدون اولويت به دبيرخانه بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر معرفي كرد.
آيين اختتاميه سومين جشنواره سراسري تئاتر ايثار به همت معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران از 19 تا 23 دي‌ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

 
 
شنبه 25 دی 1389  9:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها