0

وزير اطلاعات: تا درون تشكيلات اطلاعاتي موساد نفوذ كرده‌ايم

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

وزير اطلاعات: تا درون تشكيلات اطلاعاتي موساد نفوذ كرده‌ايم

  وزير اطلاعات گفت:‌ ما توانستيم از تكنولوژي هاي اطلاعاتي بومي عليه تكنولوژي اطلاعات موساد استفاده كرده و با بكارگيري عوامل و نيروي انساني خود هجمه خوبي را بر اين سرويس اطلاعاتي انجام دهيم.

به گزارش ايلنا حجت الاسلام حيدر مصلحي در نشست خبري كه صبح امروز برگزار شد ، ضمن عرض تبريك به ملت ايران به خاطر موفقيت اطلاعاتي كه نظام جمهوري اسلامي به دست آورده و در آن توانسته بر سيستم اطلاعاتي كه از پشتيباني كشورهاي غربي و آمريكا برخوردار بوده است ، غلبه كند گفت: در فتنه سال گذشته يك حفره اطلاعاتي در جمهوري اسلامي به وجود آمد و براي دشمنان اين اميد ايجاد شد كه مي توانند از اين فرصت استفاده كند و در حالي كه دستگاه هاي اطلاعاتي كشور درگير فتنه بودند ، آنها نيز توانستند به موفقيت هايي از جمله ترور استاد علي محمدي دست يابند.

وزير اطلاعات با بيان اينكه بعد از ترور استاد عليمحمدي اقدامات قابل توجهي در زمينه اطلاعاتي توسط مسوولان ذيربط صورت گرفت ادامه داد: ما توانستيم از تكنولوژي هاي اطلاعاتي بومي عليه تكنولوژي اطلاعات موساد استفاده كرده و با بكارگيري عوامل و نيروي انساني خود هجمه خوبي را بر اين سرويس اطلاعاتي انجام دهيم.

وي اظهار كرد: اين غلبه به حدي بود كه توانستيم حركت هاي مختلفي كه رژيم صهيونيستي انجام مي دهد و افرادي را براي انجام اهداف فريب خود همراه مي‌كند شناسايي و به آنها ضربه بزنيم.

وزير اطلاعات يكي از موفقيت هاي نيروهاي اطلاعاتي را نفوذ در سيستم اطلاعاتي دشمنان عنوان كردو گفت: ما توانستيم نيروهاي خود را تا داخل تشكيلات اطلاعاتي آنها نفوذ دهيم.

مصلحي خاطرنشان كرد: يكي از ابزارهاي قابل توجه كه توانست ما را در اين مساله كمك كند، همانگي مردم در شناسايي اين افراد بود كه موجب شد به عمق سرويس اطلاعاتي موساد نفوذ كنيم و شبكه هايي كه آنها ايجاد كردند و افرادي را كه آنها در خاك خود آموزش داده بودند ، شناسايي كرده و در هم بكوبيم.

وي به پخش اعترافات شب گذشته يكي از افرادي كه در ترور استاد عليمحمدي نقش داشت اشاره كرد و گفت: فردي كه شب گذشته قسمتي از اعترافات پخش شد از عناصر يكي از تشكل ها بود و به دليل اينكه مشغول كارهاي اطلاعاتي هستيم ، هنوز خودرا مجاز نمي دانيم كه در خصوص ساير شبكه ها اطلاع رساني كنيم.

مصلحي اساس شكل گيري رژيم صهيونيستي را براساس وحشت ،‌ترور و غصب عنوان كرد وگفت: آنها مي خواهند از هر طريقي به اهداف پليد خوددست يابند اما به حول و قوه الهي ما توانستيم شبكه اي كه ترور استاد عليمحمدي را انجام مي داد را به همراه ساير شبكه ها مورد هجمه قرار داده و منهدم كنيم.

مصلحي اظهار كرد: نكته قابل توجه در اين سرويس اين است كه آنها مناطق آلوده اطلاعاتي اطراف جمهوري اسلامي را مورد هدف قرار داده بودند كه ما ضمن شناسايي منطقه، پايگاه هايي را راه اندازي كرده و توانستيم با شناسايي، ضربه مهمي را بر آنها وارد كنيم كه در آينده نزديك اطلاعات بيشتري را خدمت ملت عزيز بيان خواهيم كرد.

مصلحي در پاسخ به اين پرسش كه با توجه به اينكه سرويس اطلاعاتي موساد و صهيونيست ها پشت اين ترورها بودند و قطعا به خاطر نفوذ اين رژيم در سازمان هاي بين المللي ، اميدي به رسيدگي شكايات ايران در سازمان بين المللي وجود ندارد و آيا ايران نيز براي از بين بردن افراد رژيم صهيونيستي اقدام مقابله مثل خواهد كرد، گفت: رژيم صهيونيستي براساس ترور ، وحشت و غصب شكل گرفته و ما درمقابل با اقدامات اطلاعاتي آنها ، مقابله هاي اطلاعاتي و اقداماتي خواهيم داشت.

وي ادامه داد: با توجه به اطلاعات واسناد جمع آوري شده، براي ما ثابت شده كه رژيم صهيونيستي با پيشرفت علمي در كشورهاي اسلامي ومنطقه مخالف است وبه همين دليل همه دانشمند ان برجسته ،در معرض ترور اين رژيم قرار دارند لذا ما براساس وظيفه خود به كشورهاي همسايه در اين زمينه اطلاع رساني خواهيم كرد.

وزير اطلاعات در پاسخ به اين پرسش كه رژيم صهيونيستي براي اقدامات تروريستي خود از چه تيپ آدم هايي استفاده مي كند گفت: رژيم صهيونيستي از مزدوران لمپنيسم بي ريشه و شكست خورده سياسي و اجتماعي در اهداف اطلاعاتي خود استفاده مي كند كه به طور نمونه مي توان از گروهك ريگي، منافقين ، كومله ، پژاك و دموكرات ها كه از نظام جمهوري اسلامي ضربه و شكست خورده اند يادكرد.

وي در ادامه افزود : در كشورهاي غربي اين گروه هاي شكست خورده با رژيم صهيونيستي و ناتو نشست هايي برگزار كرده و آنها از اين مزدوران شكست خورده براي اقدامات تروريستي خود بهره برداري و استفاده مي كند.

مصلحي سپس به بيان يكي دو نمونه از اسناد كشف شده پرداخت و گفت: در رابطه با عبدالمالك ريگي ، موساد و ناتو جلساتي با او برگزار كرده و او رابراي انجام اقدامات تروريستي در شهرهاي بزرگ تحريك كردند.

وزير اطلاعات ادامه داد: يا در جلساتي كه موساد با منافقين در اروپا برگزار كرده به آنها مي گويد بايد اقدامات خود را برسايت هاي هسته اي ايران متمركز كنيد اين مطالب نشان ميدهد افرادي كه مورد استفاد موساد قرار مي گيرند ، افراد شكست خورده در مقابل نظام جمهوري اسلامي هستند.

مصلحي در پاسخ به پرسش كه آيا عناصر ديگري نيز بازداشت شدند اظهار كرد: يكي از موفقيت هاي بسيار خوب ما نفوذ در سيستم اطلاعاتي دشمن بود كه توانستيم نوع اقدامات آنها را متوجه شويم . نوع اقدامات آنها اين گونه بوده كه افراد به صورت سلولي به كار گرفته مي شوند يعني افراد شبكه با هم در ارتباط نبودند.

وزير اطلاعات ادامه داد: به طور مثال در رابطه با مساله ترور استاد علي محمدي فردي كه وظيفه خريد موتور را برعهده داشته به هيچ وجه از كسي كه دكمه ريموت را مي زند تا موتور منفجر شود ،اطلاعي ندارد و حتي فردي كه خانه را اجاره مي كند تا فرد ديگري بمب را بر موتور طراحي كند هيچ شناختي از يكديگر ندارند.

وزير اطلاعات در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينكه آيا سرويس‌هاي اطلاعاتي دشمنان ، تنها در زمينه هسته‌اي فعاليت مي‌كنند،گفت: به هيچ وجه اين گونه نيست كه رژيم صهيونيستي تنها مساله هسته‌اي را دنبال كند. قطعا اين رژيم به دنبال آن است كه از هر نوع موفقيت و پيشرفتي جلوگيري كند. وي تصريح كرد: وقت دانشمندان هسته‌اي مد نظر اين رژيم نبوده و با توجه به اطلاعات به دست آمده آنها هر نوع پيشرفت و موفقيت علمي موردهدف خود قرار مي‌دهند.

مصلحي در پاسخ به اين پرسش كه آيا افراد دستگير شده تماما اتباع ايراني هستند يا خيرگفت: مجموعه‌اي كه دستگير شده از چندين شبكه است و تاكنون بيش از10 نفر در رابطه با شبكه‌هاي مختلف دستگير شدند و با توجه به سوءظن‌ها ومسائل اطلاعاتي، اقدامات ما همچنان ادامه دارد.

وزير اطلاعات در ادامه سخنان خود خطاب به كشورهاي همسايه تاكيد كرد: كشورهاي منطقه و همسايه كه تعامل با رژيم صهيونيستي دارند بدانند هر اقدامي كه در اختيار اين رژيم قرار مي‌دهند، ‌تهديدي براي منطقه و جمهوري اسلامي تلقي مي‌شود و پايگاهي براي اقدام تروريستي براي اين رژيم است.

وي ادامه داد: دقيقا در رسوايي كه در دبي براي رژيم صهيونيستي رخ داد در قالب يك حركت تجاري بود و با توجه به اسنادي كه در اختيار داريم به روشني مشخص است كه اين رسوايي در معقوله تجاري شكل گرفت اما آنها به دنبال ترور و اقدامات اطلاعاتي بودند اميدوارم كشورهاي منطقه به اين مساله بيشتر توجه كنند.

مصلحي در پايان از همكاري و حمايت مردم تشكر و قدرداني كرد و گفت: هرگاه مردم به صحنه آمدند و با ما همكاري اطلاعاتي داشتند ، ما توانستيم موفقيت‌هاي خوبي كسب كنيم.

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

شنبه 25 دی 1389  9:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها