0

روحانی: کمونیست‌ها توانستند چهره‌هایی مثل منتظری و کروبی را از ما بگیرند

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

روحانی: کمونیست‌ها توانستند چهره‌هایی مثل منتظری و کروبی را از ما بگیرند

به گزارش واحد مرکزی خبر، حجت الاسلام سید حمید روحانی صبح امروز در نشستی خبری گفت: در شرایطی قرار داریم که توطئه امام زدایی با شیوه نوینی دنبال می شود. مهم ترین اظهارات رییس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی را در ادامه می خوانید:

- عده ای دیگر سعی دارند با زنده کردن اندیشه لیبرالی با اندیشه امام مقابله کنند و مطرح کردن مکتب ایرانی و جمهوری ایرانی امام را زیر سوال بردند و از طرفی دیگر کسانی سعی دارند با حمایت از مهره ها و چهره هایی که امام به آن ها تو دهنی زده بود، آن ها را مطرح کنند. مثل شریعتمداری و منتظری.

- یکی از سران فتنه به نام مهدی کروبی در آخرین اطلاعیه ای که داده است امام را زیر سوال می برد و می گوید شرکت کنندگان در برنامه اتهام زنی رسانه ملی به کرات از تعریف دولت های خارجی از سران جنبش سخن گفتند و این اتفاق را دلیل بر خروج سران جنبش از چارچوب نظام اسلامی فرض کردند، در حالی که قبل از پیروزی انقلاب، امام(ره) در نجف و پاریس مصاحبه می کردند و اولین مصاحبه ایشان با لوموند فرانسه در نجف بوده است.

- توطئه امام زدایی از زمان های دور وجود داشته است. دشمن در مقاطع تاریخی به این نتیجه رسید که با کوبیدن امام (ره) نمی توان ایشان را از قلب ها بیرون کرد و آرمان هایش را زیر سوال برد.

- دشمن دریافته است که با این طریق نمی تواند اندیشه امام (ره) را مغلوب کند. اکنون با سه شیوه با اندیشه های امام (ره) بازی می شود.

- شیوه اول را سران و عوامل فتنه دنبال می کنند و سعی دارند با تحریف تاریخ و دروغ پردازی خیانت خود را به نحوی به امام (ره) منتسب کنند.

- شیوه دوم را کسانی پی گیری می کنند که سعی دارند با زنده کردن اندیشه های لیبرالیستی به نحوی با اندیشه های امام (ره) مقابله کنند. این دسته با طرح مکتب ایرانی، جمهوری ایرانی و امثال اینها تلاش دارند افکار و آموزه های امام (ره) را زیر سوال ببرند.

- جریانی هم سعی دارد با حمایت از مهره ها و چهره هایی همچون شریعتمداری و منتظری که امام (ره) به آنها تو دهنی زد آنها را مطرح کند تا امام (ره) را ظالم جلوه دهد.

- این سه جریان زیرکانه پی گیری می شود. نمونه جریان نخست که دردناک است در آخرین اطلاعیه مهدی کروبی شاهدیم که وی به تحریف تاریخ پرداخته است.

- در نهضت امام (ره) که از سال۱۳۴۱ آغاز شد گروهک ها و جریان های سیاسی همچون جبهه ملی سعی می کردند از امام (ره) دوری کنند. اما سرانجام این گروه ها دریافتند که برای کسب اعتبار نزد مردم باید از امام (ره) حمایت کنند.

- این گروه ها برای انتشار اعلامیه ها و سخنرانی های امام (ره) با یکدیگر رقابت داشتند. اما امام (ره) صریحا از گروه های منحرف کمونیستی، مارکسیستی و منحرفان از مکتب تشیع ابراز تنفر کردند و آنها را خائن به مملکت و اسلام دانستند.

- کروبی در پاسخ به نامه احمد توکلی از جریان منافقین اظهار برائت نمی کند و حتی خود را با امام (ره) مقایسه کرده است.

- رسانه های خارجی از سران و عوامل فتنه حمایت کرده اند و این افراد خود را با امام (ره) و مصاحبه های ایشان با رسانه ها در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی مقایسه می کنند. این در حالی است که از آغاز نهضت امام (ره) تا سال۵۶ هیچ یک از این رسانه ها و مقامات خارجی نه تنها سراغ امام (ره) نرفتند بلکه ایشان را بایکوت خبری کردند.

- حرف کروبی در این باره و مقایسه خود با امام (ره)؛ خیانت، تحریک و جریان منافقانه است.

- ستایش سران استکباری، کاخ سفید و رژیم صهیونیستی را با مصاحبه امام (ره) مقایسه می کنند اما از آن روز که نهضت امام (ره) شروع شد تا زمانی که ایشان رحلت کردند جهان استکبار حتی یک سطر هم از ایشان تعریف و تمجید نکرد. تصمیم ما این است که تعریف و ستایش های سران استکبار از سران فتنه را جمع آوری کنیم و خواهیم دید که کتاب حجیمی از این تعریف و تمجیدها حاصل خواهد شد.

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

شنبه 25 دی 1389  9:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها