0

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی مصاحبه ای است که جهت پذیرش قطعی فرد مایل به تحصیل در رشته پزشکی از مقطع کارشناسی برگزار می شود. در این مرحله موضوعی که اهمیت بسیاری پیدا می کند اطلاع از سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی و نحوه مصاحبه لیسانس به پزشکی است.

زمان برگزاری مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

همان گونه که اشاره کردیم جذب دانشجویان از لیسانس به پزشکی به جز برگزاری آزمون از طریق مصاحبه هم انجام می گیرد.

 بدین ترتیب، از کلیه افراد پذیرفته شده در مرحله اول که نمره قبولی را در آزمون کتبی برگزار شده کسب کرده اند جهت شرکت در مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی دعوت به عمل می آید.

دوستان عزیز دقت بفرمایید که دعوت شما به شرکت در مصاحبه لیسانس به پزشکی به هیچ عنوان به معنای قبولی نهایی تان نیست.

در واقع، نتیجه قبولی شما بعد از پایان یافتن مصاحبه لیسانس به پزشکی به عرضتان می رسد.

در رابطه با زمان برگزاری مصاحبه لیسانس به پزشکی هم باید بگوییم که تاریخ برگزاری این مصاحبه به وسیله سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس tums.ac.ir به اطلاع داوطلبان می رسد.

البته همراه با زمان برگزاری مصاحبه این سایت آدرس دقیق مکان برگزاری مصاحبه لیسانس به پزشکی را به عرض داوطلبان می رساند.

در حال حاضر، با توجه به این که اطلاعاتی در مورد زمان دقیق برگزاری مصاحبه لیسانس به پزشکی در سال جدید نمی توانیم به شما بدهیم و باید در انتظار اعلام مسئولین مربوطه در این رابطه بمانیم.

 

در مورد نحوه مصاحبه لیسانس به پزشکی چه می دانید؟

در ابتدای شروع این بخش باید عرض کنیم که تعداد زیاد متقاضیان شرکت کننده در آزمون لیسانس به پزشکی و البته ظرفیت پایین جذب و پذیرش داوطلبان موجب افزایش حساسیت های افراد نسبت به مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی شده است.

نکته بسیار مهم دیگر این که، تعداد افرادی که به مصاحبه لیسانس به پزشکی دعوت می شوند و باید به سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی پاسخ بدهند تقریباً 2 برابر ظرفیت پذیرش هستند.

در روز مصاحبه هر فرد باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و درخواستی در محل برگزاری مصاحبه حضور پیدا کند.

در رابطه با نحوه مصاحبه لیسانس به پزشکی باید بگوییم که بخش اعظم مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی به ارزیابی فراشناختی هر یک از داوطلبان اختصاص پیدا می کند.

در حقیقت، عمده تمرکز داوران و کارشناسان در گزینش اشخاصی است که از تمامی لحاظ آماده ورود به رشته پزشکی و ادامه تحصیل در آن باشند.

در نتیجه، در طول زمان برگزاری مصاحبه نهایت سعی و تلاش خود را برای حفظ آرامش و صحبت کردن با اعتماد بنفس به خرج دهید.

همواره سعی کنید تا در زمان پاسخگویی به سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی به هیچ وجه استرس نداشته باشید و تمامی سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی را با جمله های مثبت جواب بدهید.

 

برای دریافت بهترین مشاوره قبولی در مصاحبه لیسانس به پزشکی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

909907295تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی چه مواردی را شامل می شوند؟

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که دقیقاً چه سؤالاتی در مصاحبه لیسانس به پزشکی از شما پرسیده می شود؟

در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که علاوه بر موارد ذکر شده در بالا سوالات مصاحبه لیسانس به پزشکی سوالاتی در رابطه با ترجمه های انجام شده توسط داوطلب، فعالیت های تحقیقاتی، مقاله ها و کارهایی که داوطلب به انجام آن ها علاقه دارد را شامل می شود.

در نتیجه، توجه کنید که هر چه آماده تر و با رزومه پروپیمان تری در سر جلسه مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی حضور پیدا کنید و به سوالات مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی پاسخ بدهید امکان قبولی شما بیشتر می شود.

 

 

برای قبولی در مصاحبه امتحان لیسانس به پزشکی از مشاوره غافل نشوید

قبولی در امتحان لیسانس به پزشکی کار چندان ساده ای نیست و نیاز به مهارت، اطلاعات و رزومه ای عالی دارد.

از این رو، بهتر است با فوت و فن قبولی در این آزمون و همین طور نحوه برگزاری و سوالات آن آشنایی کافی را پیدا کنید تا بتوانید درصد قبولی خود را بالا ببرید.

در اینجا، کمک گرفتن از مشاوری تحصیلی و باتجربه می تواند راهکار بسیار مناسبی برای دوستان شرکت کننده در این مصاحبه به نظر برسد.

 

منبع : مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

چهارشنبه 27 فروردین 1399  1:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها