0

» مشاور رییس جمهور: خاتمی و کروبی هم روحانی بودند ولی با بی بصیرتی جزو سران فتنه شدند

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

» مشاور رییس جمهور: خاتمی و کروبی هم روحانی بودند ولی با بی بصیرتی جزو سران فتنه شدند

مشاور رییس جمهوری در امور روحانیت با بیان اینکه برخی عنوان کردند که همه روحانیت بصیرت دارند، گفت: خاتمی و کروبی روحانی بودند ولی به دلیل نداشتن بصیرت بازیچه دست دشمنان قرار گرفتند.

حجت الاسلام ناصر سقای بی ریا پنج شنبه شب در ادامه سلسله همایش های بصیرت در حسینه آیت الله خامنه ای مشهد، افزود: نباید فکر کنیم که فتنه بعد از انتخابات به اتمام رسیده بلکه پیچ آخر این فتنه که بسیار خطرناک هم است همچنان باقی است و باید در برابر آن بصیرت خود را حفظ کرد.

به گزارش ایرنا، وی سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب را یاد آور شد و گفت: باید تحلیلهای دقیقی نسبت به فتنه بعد از انتخابات سال گذشته انجام داد و طراحان اصلی را باید شناخت و پرده از ماهیت آنها کنار زد.

وی افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری کسانی که به عنوان سران فتنه از آنان یاد می شود خود نیز بازیچه این فتنه بودند و البته گناه آنها این بود که بازیچه دست دشمنان نظام قرار گرفتند.

حجت الاسلام سقای بی ریا گفت: سران فتنه همچنان بر مواضع خود پافشاری می کنند و از راه خود باز نگشتند و جالب اینجاست که فردی شناخته شده اعلامیه ای همزمان با سالروز ۱۹ دی صادر کرد که انسان باور نمی کند این فرد چنین مواضعی را گرفته باشد.

مشاور رییس جمهوری اظهارداشت : این فرد در اعلامیه خود آورده است که اگر در ۱۹ دی قبل از انقلاب فردی به نام رشیدی مطلق در مقاله خود به امام خمینی (ره) اهانت کرد امروز هم برخی علیه روحانیت سخن می گویند.

وی با اشاره به اینکه برخی عنوان کردند که همه روحانیت بصیرت دارند، گفت: خاتمی و کروبی روحانی بودند ولی به دلیل نداشتن بصیرت بازیچه دست دشمنان قرار گرفتند و جزو سران فتنه شدند.

وی در ادامه به هدفمندی یارانه ها اشاره و خاطر نشان کرد:افرادی که سالها با رانت، زد و بند ها و یا تلفنی میلیاردها تومان استفاده می کردند و امروز اجرای قانون هدمند سازی یارانه ها منافع آنان را به مخاطره انداخته، در صدد مانع تراشی اجرای بهینه آن هستند.

سقای بی ریا تصریج کرد: برخی افراد طی دو سال گذشته با نفوذ در مجلس و سایر بخشها در صدد ایجاد مانع در مقابل اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها بودند ولی با تلاش مجددانه احمدی نژاد و دولتمردان دهم اجرای قانون فوق آغاز شد.

وی یکی از نتایج بسیار مهم اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها را تاثیر آن بر کاهش قاچاق سوخت دانست و گفت: ۴۰ درصد سوخت افغانستان و ۲۰ درصد سوخت پاکستان به صورت قاچاق از کشورمان تامین می شد ولی اجرای این قانون دست قاچاقچیان را قطع کرد.

وی خاطر نشان کرد: دولت در قدم بعد اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها اصلاح سیستم بانکی را در دستور کار خود قرار داد ولی باز هم برخی از افراد مانع از تصویب قانونی در مجلس شدند که به موجب آن بانک مرکزی به طور مستقیم زیر مجموعه ریاست جمهوری قرار می گرفت.

وی با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری گفت: حال که دولت شعار عدالت را می دهد و بدنبال تحقق آن است، اینگونه داد عده ای در آمده پس اگر عدالت به طور کامل در جامعه محقق شود این قبیل افراد چه واکنشی نشان می دهند.

مشاور رییس جمهوری اضافه کرد: باید با اجرای کامل قانون هدفمند سازی یارانه ها و بدنبال آن اصلاح نظام سیستم بانکی و بیمه و گمرکات جلوی فساد و سوء استفاده برخی افراد گرفته شده و فاصله بین فقیر و غنی در جامعه کاهش یابد.

حجت الاسلام سقای بی ریا گفت: ما با هر نوع فساد توسط هر فرد در هر موقعیتی مخالفیم، برخی تافته جدا بافته نیستند که این چنین اقداماتی را انجام دهند.

وی گفت: مقام معظم رهبری طبق قانون امام امت ما نیز هستند و تبعیت از منویات معظم له رمز مهم رهایی و نجات و مقابله با هر نوع فتنه ای است.

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

شنبه 25 دی 1389  8:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها