0

شریعتمداری: سران فتنه به مهره های سوخته دشمنان تبدیل شده اند

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

شریعتمداری: سران فتنه به مهره های سوخته دشمنان تبدیل شده اند

مدیر مسوول روزنامه كیهان با بیان اینكه سران فتنه پس از انتخابات سال ۸۸ به عنوان ستون پنجم دشمن علیه كشورعمل كردند، گفت: آنها امروز به مهره سوخته دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده اند، زیرا دستشان برای مردم رو شده است.

به گزارش ایرنا، حسین شریعتمداری پنجشنبه شب درجمع ناظرین شورای نگهبان استان قزوین، افزود: دشمن تمامی برنامه ریزی های لازم برای ایجاد فتنه در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی انجام داده بود كه ادعای تقلب در انتخابات از سوی سران فتنه كه از مدت ها قبل تر طرح ریزی شده بود، یكی از این توطئه ها بود.

وی با اشاره به روشنگری های خوبی كه درباره فتنه سال گذشته صورت گرفته است، اظهار كرد: این فتنه چیزی شبیه جنگ احزاب بود چرا كه همه دشمنان داخلی و خارجی دورهم جمع شده بودند.

شریعتمداری تصریح كرد: در حوادث پس از انتخابات سال گذشته، همه گروههای معاند نظام مانند ماركسیست ها، منافقین، بهایی ها، سیا، موساد و دیگر دشمنان انقلاب اسلامی ایران گردهم آمدند و آشكارا از سران فتنه و حامیان آنها حمایت كردند.

شریعتمداری اضافه كرد: اما ملت مومن و ولایتمدار ایران اسلامی در پاسخ به توطئه دشمنان و حركت فتنه گران، خلوص و آزمایش خود نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی را در حماسه ۹ دی ۸۸ به رخ جهانیان كشیدند.

مدیر مسوول روزنامه كیهان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه فتنه گران رحم اجاره ای ر ژیم صهیونیستی بودند، افزود: آنها نطفه ناپاك این ر ژیم جنایتكار را در رحم خود پرورش دادند، اما این جنین پیش از به دنیا آمدن سقط شد، چرا كه در مقابل آن كوه استواری همچون ملت مسلمان و انقلابی ایران قرار داشت.

شریعتمداری در اختیار داشتن نقشه راه را شناختی برای پی بردن به نحوه شكل گیری فتنه دشمنان خواند و گفت: اسناد بسیاری از حركت دشمنان و برنامه ریزی آنها برای براندازی نظام جمهوری اسلامی در جریان فتنه سال ۸۸ وجود دارد كه از مدت ها و سال ها پیش تهیه شده بودند.

وی اظهارداشت: به عنوان نمونه ریچارد هاس مسوول شورای سیاست خارجی آمریكا پنج سال پیش گفته بود به این نتیجه رسیده ایم كه برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران باید دست به ائتلاف سفید بزنیم.

مدیر مسوول روزنامه كیهان ادامه داد: به گفته هاس، اگر محور ائتلاف چند نقطه باشد، جمع كردن مخالفین جمهوری اسلامی ایران به سختی ممكن است، ولی اگر محور ائتلاف واحد باشد، مخالفین براحتی دور هم جمع می شوند.

وی با بیان اینكه در جریان فتنه پس از انتخابات، گروه ها و افراد ناهمگنی مانند منافقین، بهایی ها و سازمان های جاسوسی انگلیس و رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران همزمان و به طور واحد دور هم گرد آمدند، افزود: باور در كنار هم بودن این عده خیلی سخت بود و هر گاه دیدید گروه ها یا جریانات ناهمگن دور هم جمع شدند و شناسنامه آنها با تابلوی ارایه شده همخوانی نداشت، باید به دیده تردید و شك به آنها نگریست.

شریعتمداری اضافه كرد: مخرج مشترك تمامی گروه های ناهمگن ائتلافی در جریان حوادث پس از انتخابات، مقابله با اساس نظام جمهوری اسلامی بود.

وی اظهار كرد: فتنه سال ۸۸ با وجود تمامی تلخی ها، دارای بركاتی نیز بود و موجب طلوعی دیگر در تاریخ انقلاب و دود شدن یكباره همه عملیات و نقشه های دشمنان شد و دوران صدر اسلام را نیز برای ما بازسازی كرد.

شریعتمداری تصریح كرد: در شكست فتنه ۸۸ نباید شك داشته باشیم ولی با وجود این شكست سخت، باید همواره هوشیار باشیم، چرا كه ممكن است توطئه ها و فتنه های دیگری از سوی دشمنان اسلام در راه باشد.

مدیر مسوول روزنامه كیهان با انحرافی دانستن سووال برخی مبنی بر اینكه آیا جنگی علیه كشور شروع می شود؟ گفت: این سوالی انحرافی است، زیرا جنگ علیه انقلاب اسلامی از سه دهه پیش آغاز شده است و مادامی كه جمهوری اسلامی ایران در حاكمیت خود به اسلام ناب و ظلم ستیزی تكیه دارد، سلطه گران جهانی با هر توطئه و تهدیدی سعی می كنند به مقابله و دشمنی با این نظام بپردازند.

شریعتمداری افزود: دشمنان ایران اسلامی در سه دهه گذشته با راه اندازی درگیری های مختلف از جمله مساله كردستان، واقعه طبس، تلاش برای اجرای كودتاهای نظامی، راه اندازی جنگ تحمیلی علیه كشور و اعمال تحریم های اقتصادی، تلاش خود برای شكست انقلاب اسلامی را آغاز كردند، ولی هر بار شكست سختی را متحمل شدند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در موسسه كیهان، یاد و خاطره بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: امام خمینی(ره) در طول عمر پر بركت خود، مانند جد بزرگوارش اسلام را بر كرسی حاكمیت نشاند.

شریعتمداری افزود: امام خمینی(ره) غبار قرن ها بدعت، كج اندیشی و تحریف را از چهره اسلام زدود و اسلام ناب محمدی (ص) را به مردم معرفی نمود.

وی، همجه دشمنان به ارزش های انقلاب اسلامی را تلاش دشمن برای پایین كشیدن اسلام ناب از كرسی حاكمیت خواند و اظهارداشت: این هدف شوم دشمنان نیز با شكست روبرو شد چرا كه باور و اعتقاد مردم را نمی توان گلوله باران كرد و آن را از بین برد.

مدیر مسوول روزنامه كیهان اظهار داشت: تفاوت امروز ما با زمان صدر اسلام این است كه در آن ایام، خواص نسبت به جمعیت خیلی بیشتر از حال بودند و لغزش از سوی برخی خواص ممكن بود عده ای از مردم را نیز به لغزش بكشاند، اما امروز نگاه مردم به رهبر و مقتدای خود است و اگر خواصی لغزش كرد، فقط خود دچار زیان و سقوط می شود.

شریعتمداری در پایان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به لطف رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و آگاهی و بصیرت مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه ، از اقتدار بسیار بالایی در سطح جهان برخوردار است و به خوبی و استواری در راه تحقق اهداف والا و ارزشمند خویش گام برمی دارد.

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

شنبه 25 دی 1389  8:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها