0

استاندار بوشهر: اجراي قانون هدفمندي يارانه ها در اين استان هيچگونه مشكلي ايجاد نكرد

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

استاندار بوشهر: اجراي قانون هدفمندي يارانه ها در اين استان هيچگونه مشكلي ايجاد نكرد

محمدحسين جهانبخش در نشست شوراي اداري اين استان افزود:پيش از آغاز اين قانون پيش بيني مسوولان وقوع اتفاقات بزرگي بود اما به لطفا خدا ، بصيرت مردم و هوشياري مسوولان جلوي هرگونه اقدام نامطلوب گرفته شد.
به گزارش ايرنا وي با بيان اينكه مشاركت و همراهي مردم با دولت اجراي صحيح قانون هدفمندي يارانه ها را تضمين كرد اظهارداشت: روزانه مسايل پيراموني آن تدبير و مديريت مي شود .
استاندار بوشهر با قدرداني از مردم اين استان و همه مسولان دستگاههاي مرتبط ادامه داد: بستر اين اتفاقات بزرگ كه توسعه ، پيشرفت و تعالي كشور را در پي دارد فرهنگ جامعه است .
وي با اشاره به اينكه فرهنگ همواره در مظلوميت است يادآورشد:آسيب پذيري جامعه در مقابل جنگ نرم را با كارهاي عمراني نمي توان جبران كرد بلكه آنچه جامعه را در مقابل سونامي و هجمه فرهنگي مقاوم مي كند تقويت بنيان هاي فرهنگي ، اعتقادي و مذهي است.
استاندار بوشهر با اشاره به تلاش رسانه‌هاي استان بوشهر در اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها گفت: تاكنون پس از 6 ماه حضور در استان بوشهر، سياه‌نمايي از مطبوعات اين استان نديدم اما اگر سياه‌نمايي ببينم آنها را بايكوت مي‌كنم.
جهانبخش افزود: نقد منصفانه را مي‌پذيريم اما اگر انتقاد با قصد تخريب انجام شود با آن برخورد مي‌كنيم.
وي ادامه داد: به رغم خدمات گسترده دولت گويا برخي مديران و روابط عمومي دستگاههاي اجرايي اين استان هنوز به اهميت انعكاس عملكرد خود واقف نيستند در حاليكه اطلاع رساني خدمات زمينه اميد و نشاط در جامعه را فراهم مي كند.
جهانبخش يادآورشد:مديران دستگاههاي اجرايي با همه مطبوعات ، سايت ها ، خبرگزاريها و صداسيما در انعكاس عملكرد نظام تعامل داشته باشند اما تعامل با خبرگزاري جمهوري اسلامي بعنوان رسانه مادر و رسمي نظام الزام و ضروري است.
وي بااشاره به طرح شايعه اي مبني بر حضور ايشان در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي گفت:اين خبر كذب محض است و اين موضوع از هر زبان و گلويي هر كسي كه خارج شده باشد نسنجيده و تخريب‌كننده بوده است.
استاندار بوشهر با بيان اينكه در ذهنم نيز چيزي وجود نداد افزود: بايد از كساني كه اين شايعه را مطرح كردند پرسيد كه با چه انگيزه اي آيا براي خدمت و يا تخريب اين اقدام را انجام داده‌اند؟.
وي در بخش ديگري از سخنان خود ادامه داد: حماسه 9 دي ماه مردم ايران مشت محكمي بر دهان بي‌بصيرتان بود.
جهانبخش گفت: با هوشياري ملت و حركت در مسير منويات رهبري اين فتنه كور شد اما بايد همواره هوشياري و بصيرت جامعه افزايش يابد.
استاندار بوشهر با اشاره به اينكه تنها راه مبارزه با فتنه، حاكميت بصيرت در جامعه است افزود: كساني كه با خوش خدمتي به بيگانگان اهانت به امام حسين (ع) و شهداي كربلا انجام دادند مطرود جامعه هستند.
وي با قدرداني از ورزشكاران بوشهري كه در رقابت‌ها آسيايي گوانگ‌ جو صاحب مدال شدند، گفت: حضور اين ورزشكاران در رقابت‌هاي جهاني و آسيايي افتخار بزرگي براي كشور و استان بوشهر است.
استاندار بوشهر با اشاره به اهميت برپايي نماز اول وقت اظهار داشت: دستگاه‌هاي دولتي بايد نماز جماعت را باشكوه برگزار كرده و به پخش اذان توجه ويژه داشته باشند.
جهانبخش اضافه كرد: هم اينك وضعيت حجاب در جامعه نگراني براي دلسوزان نظام را فراهم كرده است .
وي گفت: براي خانم هاي شاغل در دستگاههاي دولتي بايد لباس هايي طراحي شود كه در شان آنان باشد و مديران نيز بر رعايت حجاب كاركنان خود توجه كنند.
استاندار بوشهر يادآورشد:با توجه به دستور رئيس جمهور مبني بر برنامه‌ريزي براي بازديد اقشار مختلف مردم و مسئولان از پروژه‌هاي پارس جنوبي، براي برگزاري اجلاس‌هاي ملي و بين‌المللي در مركز استان و عسلويه آمادگي كامل داريم.
وي با بيان اينكه سال آينده را در بوشهر سال صيانت از آب و خاك نام گذاري كرديم، افزود: در سال آينده همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري براي معرفي ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري استان بوشهر با حضور سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي برگزار مي‌شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  7:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها