0

سهامداران بورس بخوانند

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21032
محل سکونت : کرمانشاه

سهامداران بورس بخوانند

زمان اجرای مصوبه های بورس و فرابورس تعیین شد

 سهامداران حتما بخوانند: معاملات سهام تغییر می کند + جدول کامل تغییرات

شاپور محمدی در آخرین جلسه هیات مدیره سازمان بورس حضور یافت

سهامداران حتما بخوانند: معاملات سهام تغییر می کند + جدول کامل تغییرات

سازمان بورس در آخرین جلسه هیات مدیره با حضور شاپور محمدی، تغییرات جدید مهمی در معاملات سهام بورسی و فرابورسی  به تصویب رسید که از دوشنبه هفته پیش رو اجرا می شود.

66306:

به گزارش «دنیای بورس»، هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه این هفته خود تغییرات اساسی و مهمی در نحوه معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران اعمال کرد. این تغییرات در آستانه تحولات مدیریتی سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می گیرد که گفته میشود قرار است حسن قالیباف به جای شاپور محمدی در مسند ریاست قرار گیرد.

تغییرات مزبور عصر دیروز ابلاغ شد و البته با انتقاداتی از سوی فعالان بازار همراه شد، ولی قرار است از دوشنبه هفته پیش رو 25 فروردین اجرا شود. 

اعمال قوانین جدید بر بستر بازار سهام در 5 محور تغییرات قیمت ۲۰ درصد، تغییرات قیمت۵۰ درصد، گره و حجم مبنا، حجم مبنا در بازارگردانی و تغییرات در نحوه بازگشایی‌ها صورت می گیرد. همچنین توقف نماد شرکت های با نوسان 20 درصدی به جای 60 دقیقه به یک روز ، حدف اختیاری بودن و اجباری شدن شفاف سازی ها همراه با اعلام دقیق دلایل نوسان با احتمال حجم مبنای دو برابری برای 10 روز، افزایش توقف نماد برای کنفرانس اطلاع رسانی از 2 روز 4 روز و در صورت عدم اعلام دلایل منطقی افزایش 3 برابری حجم مبنا برای 10 روز ، اعمال حجم مبنا برای شرکت های دارای بازار گردان، از جمله تغییرات مهم است.

سهامداران بورس بخوانند
تغییرات جدید در معاملات سهام شرکت های بورس اوراق بهادار تهران

 

سهامداران بورس بخوانند
 
جمعه 22 فروردین 1399  10:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها