0

نفر به نفر تیم ملی در بازی کره شمالی - بالاتر از متوسط

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

نفر به نفر تیم ملی در بازی کره شمالی - بالاتر از متوسط

مهدی رحمتی- 6.5: با عملکرد بسیار خوب مدافعان و بازی دفاعی کره ، دروازه او مورد تهدید جدی قرار نگرفت اما روی اندک موقعیت ها مطمئن نشان داد و یکی، دو موقعیت خطرناک را از مهاجمان حریف گرفت هر چند در لحظات آخر شانس و تیر دروازه به کمک او آمدند تا دروازه اش بسته بماند.

هادی عقیلی-8: علاوه بر این که در دفاع بازی بسیار خوبی انجام داد به خوبی از پس وظیفه ای که قطبی به او محول کرده بود برآمد. پاس های قطری او موقعیت های خوبی را برای بازیکنان ایران بوجود آورد. او یکی از کم اشتباه ترین بازی هایش را به نمایش گذاشت

سیدجلال حسینی-7: او هم مانند هادی عقیلی بازی بی عیب و نقصی به نمایش گذاشت. او علاوه بر این که در قلب مقابل بازیکنان کره ایستاد در هنگام نفوذ احسان حاج صفی به خوبی جای او را پوشش داد تا مشکلی بوجود نیاید.

احسان حاج صفی- 7: نفوذهایش بسیار خطرناک بود و یکی از پرتاب اوت های او منجر به گل ایران شد. البته با هجومی تر شدن جناح راست ایران به نظر می رسید در این بازی وظایف هجومی حاج صفی کاهش یافته بود و او نسبت به بازی مقابل عراق کمتر نفوذ کرد. او همچنان در دفاع چپ توانا و کم اشتباه است اما میل به بازی با توپش را باید در یک سوم دفاعی خودی کم کند.

محمد نصرتی:6: با حضور خسرو حیدری ، وظایف هجومی اش کاسته شده بود اما نتوانست به خوبی ایفای نقش کند. بارها و بارها در مهار توپ هم دچار مشکل شد و یکی از دلایل عدم کارآیی جناح راست تیم ملی این بود که چندان نمی توانست به حیدری کمک کند. دیدیم وقتی فقط یک بار به زمین حریف آمد خسرو حیدری آزاد شد و موقعیتی نصیب ایران شد. نصرتی درجام ملت ها به دفاع راست بازی های تدارکاتی شباهت ندارد.

خسرو حیدری-6: چندان نتوانست انتظارات را برآورده کند و بیشتر از نصرتی مستحق تعویض بود. اگرچه با حضور حیدری جناح راست تیم ملی نسبت به بازی مقابل عراق فعالتر شده بود اما حیدری نتوانست ستاره همیشگی باشد. حیدری در تیم ملی شبحی از آن ماشین گلزنی استقلال بوده و در فاز دفاعی به شدت متزلزل نشان داده.

محمدرضا خلعتبری:6- او هم مانند بقیه بازیکنان نسبت به بازی مقابل عراق دچار افت شده بود. خلعتبری مقابل کره شمالی 90 دقیقه فرصت برای اثبات توانایی هایش داشت اما به نظر می رسد که او تنها در چند دقیقه پایانی بازی همان بازیکن همیشگی بود. او یک فرصت خوب را با خودخواهی از دست داد.

جواد نکونام:6-در این بازی سخت بیشتر توان خود را صرف توپگیری کرد.مامنتظر گلهای جواد هستیم.

پژمان نوری:7.5: مثل همیشه نقطه قوتش دوندگی اش بود اما این فاکتور نتوانست مانع از این شود که جای خالی آندرانیک تیموریان به چشم نیاید.  با این حال او یکی از بهترین بازیکنان میدان بود و دوندگی اش مانند سدی مقابل دوندگی بی امان کره ای ها قرار گرفت. نوری بود که تک موقعیت گل ایران در نیمه اول را از دست داد اما با یک پاس فوق العاده این اشتباه را جبران کرد.

ایمان مبعلی :5.5: در این بازی ضربات ایستگاهی چندانی نصیبش نشد که بتواند هنرنمایی کند و قطبی بعد از این که متوجه شد که کره ای ها ضربه خطایی به تیم ملی نخواهند داد او را از زمین بیرون کشید. مبعلی می خواست همانند بازی با عراق بازی کند غافل از این که کره ای ها هم آن بازی را دیده اند.

کریم انصاری فرد:7-  او از آن بازیکنانی است که شاید در طول 90 دقیقه به چشم نیاید اما تنها یک فرصت کافی است تا زهرش را به حریف بریزد. مانند همین بازی. انصاری فرد چندان در جریان بازی نمود نداشت اما ستاره بودنش با به ثمر رساندن یک گل در هر نیمه به نمایش گذاشت.

محمد نوری: 6_ بیشتر از ایمان مبعلی در جریان بازی دیده شد اما سه پاس اشتباه او در ضدحملات باعث شد تا تیم ملی عدم تعادل را در یک سوم میانی حس کند. محمد نوری باید قدری از خونسردی اش بکاهد تا بیش از آن چه امروز دیدیم با ورودش به تیم ملی کمک کند.

غلامرضا رضایی:6- یک تکروی اشتباه او نزدیک بود کار دست تیم ملی دهد اما از یاد نبریم که با حضور او در همان اندک دقایق به اندازه تمام دقایق قبلی ما صاحب توپ در زمین حریف شدیم.

شنبه 25 دی 1389  7:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها