0

طالع متولدين مهر ماه = برج ميزان سال گوسفند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

طالع متولدين مهر ماه = برج ميزان سال گوسفند

طالع مشترک :
هميشه پيروز و سربلند است. معمولاً خود را با هر نوع زندگي تطبيق مي دهد خوش سليقه و گاهي تنبل است. مي تواند يکي از هوشمندترين مشاورين جهان شود. خيلي سخت عاشق مي شود. دمدمي مزاج است.
طالع مرد :
عاشق پيشگي و تبحر او در بدست آوردن دل زن ها و قابليت فراوان او در علاقه مند کردن ايشان به خود الزاماً مفهومش اين نيست که مي تواند رابطه اي مستقيم با تمام عوالم رويايي ايشان داشته باشد. شما با هيجان تمام نزد او مي رويد تا بگوييد چطور فلاني احساسات شما را جريحه دار کرده است و اميدوار هستيد حداکثر همدردي ممکن از وي مشاهده کنيد در حالي که به محض آنکه حرفهاي تان تمام شد از شما مي پرسد: مگر با او چه کرديد که شما را رنجانده است؟ و سپس با دقت و موشکافي تقصيرات و گناهان شما و او را در معرض سنجش قرار مي دهد و هيچ ابائي هم نخواهد داشت که اين امر جانب شما را رها کند و جانب او را بگيريد. شما مي توانيد فرياد بزنيد و اعتراض کنيد، اما حتم داشته باشيد که هيچ يک از اين اعمال نمي تواند او را براي يک سانتي متر از جاده عدل و انصاف و يک قضاوت صحيح و بي طرفانه منصرف سازند.
طالع زن :
در آشنايي و دوستي خود با يک زن متولد مهر خيلي زود به اين حقيقت پي مي بريد که او جدا از انصاف و قضاوت بي طرفانه نمي تواند زندگي کند.به نظر او هر کاري و هر تصميمي بايد انساني و عادلانه باشد.طبيعي است شما ممکن است در وهله اول چنين فکر کنيد که زندگي با زني که راجع به فرستادن يا نفرستادن کارت دعوت اين همه مقدمه مي چيند کاري دشوار و خسته کننده است، اما ديري نمي گذرد که توجه شديد او به رعايت انصاف و قابليت چشمگير او در قضاوت صحيح ايمان شما را به هوشمندي او جلب مي کند

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  7:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها