0

طالع متولد شهريور ماه = برج سنبله سال گوسفند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

طالع متولد شهريور ماه = برج سنبله سال گوسفند

طالع مشترک :
کمتر به آنچه که خود دارد راضي و خشنود است. شرم و حيّا يکي از خصوصيات زندگي اوست. هرگز با يک نگاه عاشق نمي شود برانگيختن احساسات او کار نسبتاً دشواري است. مي تواند صنعتگر و هنرمند خوبي باشد
طالع مرد :
مرد متولد شهريور ماه وقتي تصميم خود را گرفت مي توانيد حتم داشته باشيد که تصميم او حقيقي و قاطع است. آتش عشق در دل او جاودانه است و هرگز اتفاق نمي افتد که به قول معروف شعله هاي جانسوز آن به يکباره خاکستر بشود. به اين ترتيب گرماي مطبوع و دلپذير اين عشق ساليان دراز کانون خانوادگي شما را گرم نگاه خواهد داشت. يکي از امتيازات مرد متولد شهريور در امور عشقي صبر بي پايان اوست. او اگر لازم باشد سال هاي سال صبر مي کند و باز اگر لازم باشد هزاران کوه و دره را زير پا مي گذارد تا به وصال آن کسي که او را از هر جهت مناسب زندگي با خود تشخيص داده است برسد. در چنين مواردي ملاحظه مي کنيد که اشکال عمده فقط در روشن کردن آتش عشق در سينه اوست و اگر اين کار صورت گرفت ديگر محال است که کسي بتواند آن را خاموش کند.
طالع زن :
زن متولد شهريور ماه کوچکترين حرکات و وقايع از نظرش پوشيده نمي ماند و برغم رافت و مهرباني ذاتي خود اگر لازم باشد مي تواند بسيار پرخاشگر و خشن باشد. در محيط خانوادگي شهامت و حس مسئوليت شديد او موجب مي گردد، که وابستگي و روابط نزديکي بين اعضاي خانواده پيدا کند. به احتمال قوي زن متولد شهريور آشپز قابل است و هرگز غذايي جلو شما نمي گذارد که از خوردن آن ناراحت بشويد و منزل را هميشه مرتب و پاکيزه نگاه مي دارد و به جاي آنکه ظروف روي ميز هال را مملو از شکلات کند (که براي دندان ها و سلامتي مضر است) و آن را پر از ميوه مي سازد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  7:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها