0

ميرشادماجدي: مظلومي مشاور خوبي را جذب كرد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

ميرشادماجدي: مظلومي مشاور خوبي را جذب كرد

گفتگو با سايت رسمي باشگاه استقلال اظهار داشت: در نيم فصل اول با بدنسازي‌اي كه تيم در اول فصل دیر شروع كرد استقلال توانست بازي‌هاي قابل توجهي را به نمايش بگذارد و امتيازات خوبي را جمع كند. اما در ادامه با توجه به تعطيلي‌هاي ليگ بدن بازيكنان دچار افت شد و همچنين تعداد مصدومان زياد باعث شد تا استقلال نتواند روند رو به رشدش را ادامه دهد.

پيشكسوت استقلال در ادامه گفت: با آمدن يورگن گده كه زماني در تيم كشاورز مربي‌ام بود استقلال مي‌تواند از وجود اين مربي بادانش نهايت استفاده را ببرد. گده هم از نظر فني مربي خوبي است و هم با توجه به عقيده‌اي كه به بدنسازي با توپ دارد مي‌تواند از اين حيث براي استقلال مفيد باشد و بايد بگويم پرويز مظلومي مشاور خوبي را جذب كرده و كنار خود مي‌بيند و اگر مصدومان هم به خصوص مجتبي جباري كه اگر در چند بازي پشت هم بازي كند مي‌تواند مهره خوبي براي استقلال باشد به جمع ديگر بازيكنان ملحق شوند قهرماني در نيم فصل دوم دور از دسترس نيست.
ميرشاد ماجدي در ادامه در خصوص اردوي تركيه افزود: اردوي خارج از كشور مي‌تواند براي تمام تيم‌ها مفيد باشد چرا كه بدون حاشيه و در آرامش به تمرينات مي‌پردازند. استقلال هم در اين اردو مي‌تواند هم به مرور كارهاي تاكتيكي بپردازد و هم دوران بدنسازي خوبي را پشت سر بگذارد و پرويز مظلومي و ديگر اعضاي كادرفني در ديدارهاي تداركاتي كه برگزار مي‌كنند نقاط ضعف و قدرت تيم را شناسايي كرده و با آمادگي بالا و ارائه بازي‌هاي زيبا و باكيفيت به مصاف حريفان خود بروند.
شنبه 25 دی 1389  6:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها