0

بي محبتي و خساست دو ويژگي غيرقابل تحمل مرد معتاد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بي محبتي و خساست دو ويژگي غيرقابل تحمل مرد معتاد

89/10/25 - 14:31
شماره:8910250803
نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
بي محبتي و خساست دو ويژگي غيرقابل تحمل مرد معتاد

خبرگزاري فارس: زني در دادگاه خانواده با بيان اينكه شوهرم بسيار خسيس و بي‌محبت است، گفت: 2 سال است كه اعتياد شوهرم را تحمل كرده‌ام ولي ديگر با وجود خساست و بي‌محبتي او نمي‌توانم اعتيادش را نيز تحمل كنم و طلاق مي‌خواهم.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني 27 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي نجفي رئيس شعبه 234 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه كرد.

اين زن در برابر قاضي نجفي با بيان اينكه شوهرم بسيار خسيس است، گفت: علاوه بر اعتياد شوهرم كه 2 سال است آن را تحمل مي‌كنم، خساست او نيز به سختي‌هاي زندگي‌مان اضافه شده است.

وي با اشاره به اينكه 6 سال از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و شوهرم هنوز طي اين مدت يك كلمه محبت‌آميز به من نگفته است، ادامه داد: شوهرم آنقدر بي‌احساس است كه اگر من ابراز محبتي به او بكنم، به روي خود نياورده و از منزل خارج مي‌شود.

زن بار ديگر در حضور قاضي اين پرونده ايستاد و با بيان اينكه ديگر تحمل اين وضع و زندگي طاقت‌فرسا را ندارم، افزود: با جدايي و گرفتن مهريه 114 سكه بهار آزادي‌ام مي‌توانم به سراغ زندگي جديدي بروم و از اين شوهر معتاد دور شوم.

وي با اشاره به اينكه خساست و بي‌محبتي شوهرم، اعتياد او را بيشتر به چشمم مي‌آورد، گفت: ديگر تحمل ندارم و بايد هرچه زودتر از او جدا شوم تا او نخواهد با پول يا وعده‌اي مرا فريب دهد البته مي‌دانم كه شوهرم دست از خساست خود نمي‌كشد.

زن ادامه داد: شوهرم حرمت‌ها را شكسته و در مقابل من، مواد مخدر مصرف مي‌كند تا اين موضوع برايم عادي شود و از او شكايت نكنم؛ در حال حاضر نيز اين اتفاق افتاده و من بيشتر به دليل بي‌محبتي و خساستش براي جدايي به دادگاه آمده‌ام.

قاضي اين شعبه به دليل عدم حضور مرد و نبود مدارك لازم حكمي صادر نكرد.

 
 
شنبه 25 دی 1389  6:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها