0

زورگير جوان پس از سرقت قصد آزار و اذيت دختر جوان را داشت

mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 287351

89/10/25 - 14:28
شماره:8910240113
نسخه چاپي ارسال به دوستان

خبرگزاري فارس:با دستگيري مرد جوان متهم به زورگيري مشخص شد اين فرد پس از سرقت اموال دختر جوان قصد آزار و اذيت او را داشته است.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ عصر 12 آذر امسال زن جواني با حالتي مضطرب و لباس‌هاي پاره به كلانتري 166 لشگرك مراجعه و به مأموران گفت: در سه راه افسريه به عنوان مسافر سوار يك دستگاه پرايد سفيد رنگ شدم اما ناگهان راننده تغيير مسير داد و با تهديد چاقو و ضرب و شتم اقدام به سرقت وجه نقد، طلا و جواهرات و مدارك شناسايي من كرد و زمانيكه قصد داشت تا مرا مورد آزار و اذيت قرار دهد خودم را از ماشين به بيرون پرتاب كرده و از دست او فرار كردم.

با تشكيل پرونده مقدماتي و به دستور شعبه هفتم دادياري دادسراي امور جنايي تهران، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

شاكي پرونده پس از حضور در پايگاه يكم، در تشريح روز حادثه به كارآگاهان گفت: در ساعت 7 صبح روز حادثه از سه راه افسريه و به مقصد سه راه تهرانپارس، به عنوان مسافر سوار يك دستگاه پرايد سفيد رنگ شدم اما پس از حركت، ناگهان راننده پرايد مسيرش را تغيير داد و زمانيكه به اين تغيير مسير اعتراض كردم با تهديد چاقو مرا مجبور به سكوت كرد.

وي ادامه داد: در ابتدا راننده پرايد عنوان كرد كه تنها به دنبال گرفتن پول‌هايم است و هيچ كار ديگري با من ندارد؛ پس از آنكه به جاده لشگرك رسيديم اين مرد جوان 20 ساله با تهديد چاقو اقدام به گرفتن 50 هزار تومان پول همراه و همچنين طلا و جوهرات همراهم به ارزش تقريبي دو ميليون تومان كرد و من نيز كه بسيار ترسيده بودم تمامي پول‌ها و طلاهايم را به او دادم تا مرا رها كند.

با وجود آنكه راننده پرايد تمامي پول و طلاهايم را از من گرفته بود اما ناگهان شروع به پاره كردن لباس‌هايم كرد و آن زمان بود كه متوجه قصد و نيت واقعي او براي اذيت و آزار شدم، براي همين و با وجود آنكه ماشين در حال حركت بود خودم را به بيرون پرتاب كرده و راننده پرايد نيز با مشاهده اين صحنه بلافاصله از محل متواري شد اما توانستم در يك لحظه شماره پلاك خودرو را بر روي خاك نوشته و به خاطر بسپارم و از صحت شماره پلاك كاملا اطمينان دارم.

با توجه به اظهارات شاكي پرونده، كارآگاهان پايگاه يكم بلافاصله با اطلاعات بدست آمده از شاكي پرونده اقدام به شناسايي هويت مالك خودرو كردند؛ همزمان با اين اقدام، كارشناسان چهره‌نگاري پايگاه يكم نيز موفق به ترسيم چهره‌اي فرضي از متهم تحت تعقيب شدند.

با بدست آمدن هويت مالك خودرو به نام حسن 20 ساله و تطبيق چهره متهم با مالك خودرو، دستگيري اين شخص در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و سرانجام با شناسايي مخفيگاه وي در منطقه اتابك، در تاريخ 2 دي دستگير و به پايگاه يكم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد.

متهم در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: پس از آنكه توانستم تمامي پول‌ها و طلاهاي شاكي را بدون هيچگونه مقاومتي از او سرقت كنم تصور كردم كه با تهديد و نهايتاً ضرب و شتم مي‌توانم او را مورد آزار و اذيت قرار داده و او نيز از ترس جانش هيچگونه مقاومتي نخواهد كرد اما ناگهان اين زن در ماشين را باز كرد و خود را به بيرون پرتاب كرد، در حاليكه از ديدن اين صحنه بسيار ترسيده بودم به سرعت از محل متواري شدم.

سرهنگ علي اكبرپور، رئيس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: در حال حاضر تحقيقات تكميلي درباره شناسايي ديگر مالباختگان و شكات احتمالي پرونده در دستور قرار داشته و متهم با صدور قرار قانوني روانه زندان شده است.

شنبه 25 دی 1389  6:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها