0

اسرائيل تهديد اصلي براي آمريكاست نه ايران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اسرائيل تهديد اصلي براي آمريكاست نه ايران

89/10/25 - 15:33
شماره:8910250880
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مأمور سابق سيا در نشست ايران در نيويورك:
اسرائيل تهديد اصلي براي آمريكاست نه ايران

خبرگزاري فارس: نشستي با حضور بيش از 200 نفر از نمايندگان تشكل‌هاي سياسي و فعالان ضدجنگ در آمريكا از جمله "ري مك‌گاورن " مأمور سابق سيا با موضوع ايران و بررسي سياست‌هاي غرب در قبال تهران در منهتن نيويورك برگزار شد.

به گزارش فارس، نشستي با حضور بيش از 200 نماينده از ائتلاف ضدجنگ "انسر " (ANSWER)، كميته دوستي ايرانيان و آمريكايي‌ها (AIFC) و همچنين سازمان "دنيا نمي تواند صبر كند " (world can't wait) و نيز شخصيت‌هاي برجسته آمريكايي همچون "ري مك‌گاورن " مأمور سابق سيا كه در دولت‌هاي حدود 7 رئيس‌جمهور آمريكا در سازمان جاسوسي سيا فعاليت كرده است، در منهتن نيويورك با موضوع اصلي "ايران " برگزار شد.

اين نشست كه توسط كميته دوستي ايرانيان و آمريكايي‌ها ترتيب داده شده بود و از ساعت 7 تا 10 شب گذشته به وقت نيويورك در كليسايي در منطقه منهتن آمريكا برگزار شد، 3 سخنران داشت و در پايان آن نيز جلسه پرسش و پاسخي برگزار شد و حضار سؤالاتي را مطرح كردند كه توسط 3 سخنران اين نشست به آنها پاسخ داده شد.

"نيما شيرازي " نويسنده و ستون‌نويس مجله آمريكايي "فارين پالسي " نخستين سخنران اين نشست بود كه به بررسي موضوعاتي پيرامون ايران و نقشي كه رسانه‌هاي غربي در تحولات ايران بويژه رويدادهاي پس از انتخابات سال گذشته رياست‌جمهوري در ايران ايفا كردند، پرداخت.

"برايان بيكر " هماهنگ كننده ائتلاف انسر و فعال ضدجنگ دومين سخنران اين نشست بود كه در سخنراني خود به طور خاص به موضوع سياست‌ دولت‌هاي آمريكا در قبال ايران و تلاش‌ها در جهت براندازي دولت ايران پرداخت. وي در سخنراني خود در اين نشست تأكيد كرد كه موضوع هسته‌اي ايران تنها بهانه‌اي است تا آمريكا تسلط خود را گسترش دهد.

"ري مك‌گاورن " مأمور سابق سازمان جاسوسي آمريكا (سيا) كه بيش از 27 سال در دوره رياست‌جمهوري 7 نفر از رؤساي جمهوري آمريكا فعاليت كرده است، به عنوان سومين سخنران اين نشست مطالبي را پيرامون موضوع هسته‌اي ايران و بويژه ادعاهاي غرب در اين رابطه مطرح كرد. وي همچنين گفت: رسانه‌هاي آمريكا افكار را منحرف مي‌كنند و تمام حرف‌هايي كه از رسانه‌هاي آمريكايي مي شنويد هدايت شده است. اسرائيل تهديد اصلي براي آمريكا به حساب مي‌آيد و نه ايران.

اخبار تكميلي مربوط به اين نشست متعاقبا منتشر خواهد شد.

 
 
شنبه 25 دی 1389  6:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها