0

آیا خانم ها می دانند که کدام رنگ لاک به رنگ پوست روشن میاد ؟!!

 
yasijan
yasijan
کاربر جدید
تاریخ عضویت : فروردین 1399 
تعداد پست ها : 0

آیا خانم ها می دانند که کدام رنگ لاک به رنگ پوست روشن میاد ؟!!

رنگ لاک هایی که در ادامه برایتان آوردم به رنگ پوست روشن خیلی میاد !!

  • رنگ لاک نود 

انواع رنگ لاک ناخن نود، در صدر فهرست محبوب ترین محصولات قرار دارد، اما به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب رنگ نودی که برای شما مناسب باشد، به آزمون و خطا نیاز دارد. Elle ، که مانیکوریست سلبریتی های مشهور بسیاری است، عقیده دارد که افراد دارای پوست روشن، باید از رنگ لاک نود صورتی روشن به جای رنگ بژ استفاده کنند، چرا که بژ بر روی پوست آنها به رنگ زرد دیده می شود.

 

رنگ لاک نود

 

  • رنگ لاک قرمز

بر اساس گفته های Elle لاک قرمز برای هر کسی مناسب است، حتی آن دسته از افرادی که رنگ پوست کاملا روشن دارند. اما در هنگام خرید حتما شیشه حاوی رنگ قرمز را زیر نور بگیرید. در صورتی که بتوانید درون شیشه را مشاهده کنید، یک محصول خالص را در دست گرفته اید.

 

  • رنگ لاک صورتی 

زمانی که صحبت از رنگ صورتی به میان می آید، افراد دارای پوست روشن، نسبت به افراد دیگر برتری دارند. متخصصان حوزه آرایش و میک آپ بیان می کنند که چنین افرادی به راحتی می توانند با استفاده از انواع رنگ لاک ناخن صورتی، از بسیار روشن تا زیر رنگ های خنک، به ناخن های خود جلوه ببخشند.

 

رنگ لاک صورتی

 

  • رنگ لاک بنفش 

Elle بیان می کند که رنگ لاوندر (نوعی بنفش) پاستیلی بر روی پوست روشن بسیار عالی به چشم می آید، اما شما باید مواظب میزان رنگ سفید موجود در لاک باشید. به طور کلی، شما باید مطمئن شوید که در زمان اتمام کار، انواع رنگ لاک ناخن بیشتر به سفید تمایل داشته باشد تا بنفش.

 

  • رنگ لاک آبی 

ممکن است شما نیز از جمله افرادی باشید که در میان طیف رنگ آبی به لاجوردی علاقه داشته باشند، اما به عقیده Elle سرمه ای یک گزینه مناسب برای شماست. در واقع او بیان می کند: « انواع رنگ لاک ناخن سرمه ای برای هر رنگ پوستی مناسب است و ممکن نیست که نتیجه آن بد از آب دربیاید ». 

 

رنگ لاک آبی

پنج شنبه 7 فروردین 1399  5:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها