0

کارخانه فولکس‌ واگن در مکزیک تعطیل شد

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 6330
محل سکونت : خوزستان

کارخانه فولکس‌ واگن در مکزیک تعطیل شد

کارخانه‌های شرکت خودروسازی فولکس‌واگن آلمان در مکزیک به منظور جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور تا تاریخ ۱۲ آوریل سال جاری میلادی تعطیل شد.

به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان با انتشار بیانیه‌ای از تعطیلی موقت کارخانه های خود در شهرهای پوئبلا و گواناخوآتو مکزیک که به منظور حفظ سلامت و بهداشت جامعه و کاهش نگرانی های عموم مردم این کشور در خصوص گسترش ویروس کرونا، خبر داد.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت به نقل از رویترز،  تعطیلی کارخانه های فولکس واگن در مکزیک از تاریخ ۳۰ مارس آغاز شده و تا ۱۲ آوریل سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت.

در این بیانیه همچنین ذکر و تاکید شده که با تداوم شیوع و انتشار این ویروس در مکزیک و سایر کشورهای همجوار آن تصمیم های بعدی متعاقب آن اتخاذ و اعلام خواهد شد.

پیش‌تر نیز گزارش‌های منتشر شده حاکی از افت شدید تقاضا برای خرید خودرو و همچنین احتمال کمبود قطعات مورد نیاز برای تولید خودرو در کارخانه های فولکس واگن بود که همگی به علت ویروس خطرناک و مرگبار کرونا در جهان به وجود آمده است.  

همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در حوزه‌های مختلف نظیر خودروسازی و تکنولوژی فعالیت و خطوط تولید خود را به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناک و مرگبار متوقف و تعطیل اعلام کرده‌اند.

چند روز پیش شرکت‌های مختلفی همچون فولکس واگن، فورد، پژو، رنو،   فیات کرایسلر، فراری، جگووار، اشکودا،  بی‌ام‌و، تویوتا و لامبورگینی از تعطیلی کارخانه‌های خود در اروپا که هم اکنون مرکز شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان شده و قربانیان زیادی را در این قاره سبز گرفته است، خبر داده بودند.  

شنبه 2 فروردین 1399  12:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها