0

رئیس کمیسیون اروپا: سیاستمداران، کرونا را دست پایین گرفتند

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

رئیس کمیسیون اروپا: سیاستمداران، کرونا را دست پایین گرفتند

 

سیاستمداران، کرونا را دست پایین گرفتند

رئیس کمیسیون اروپا:

سیاستمداران، کرونا را دست پایین گرفتند

رئیس کمیسیون اروپا با انتقاد از سران جهان در نحوه مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد همگی سیاستمداران میزان خطر ناشی از این اپیدمی را «دست پایین گرفته بودند».

به گزارش گروه سیاسی برنا،  «اورسولا فون در لاین» در گفت و گو با روزنامه آلمانی «بیلد» که روز چهارشنبه منتشر شد افزود: من فکر می کنم همه ما که متخصص نیستیم، ابتدا این ویروس را دست کم گرفتیم اما در ضمن مشخص شده که این ویروس ما را برای مدت طولانی مشغول نگه می‌دارد.

رئیس کمیسیون اروپا با یادآوری این که اروپا در زمان حاضر مرکز بحران است گفت: ما متوجه شده ایم که اقدام‌هایی که در دو سه هفته پیش رو تشدید و سختگیرانه تر می شود اکنون باید انجام شود.

فون درلاین همچنین با رد کاربرد اصطلاح «جنگ» از سوی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه علیه ویروس کرونا گفت: من شخصا" از این اصطلاح استفاده نمی‌کنم اما انگیزه رئیس جمهوری فرانسه را می فهمم چرا که کرونا یک دشمن نگران کننده است.

با تایید دو مورد ابتلا در مونته‌نگرو تنها کشور اروپایی که تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کووید۱۹ در آن گزارش نشده بود، سراسر قاره اروپا درگیر این بحران شده است.

بیشتر بخوانید:

  • افزایش قربانیان کرونا در خراسان شمالی به 9 نفر
  • قربانیان کرونا از مرز هزار نفر هم گذشت/ مبتلایان کرونا در ایران به 17361 نفر رسید

در اروپا تاکنون بیش از ۲ هزار نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

کرونا هم اینک در تمام کشورهای اروپایی شایع شده و ایتالیا، اسپانیا، آلمان و فرانسه سپس سوئیس و آلمان بیشترین میزان مبتلا و قربانی های ناشی از این ویروس را دارند

شنبه 2 فروردین 1399  8:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها