0

دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد:ای مرد جداً چه کار داری می‌کنی؟ سعودی‌ها دارند بازارهای نفت را به توپ می‌بندند، لعنت به تو!

دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

فارس نوشت: سناتور عضو کمیته بهداشت، آموزش، کار و حقوق بازنشستگی سنای آمریکا به شدت به «دروغگویی» رئیس‌جمهور این کشور درباره شیوع کرونا در آمریکا و نحوه مدیریت دولت او برای مقابله با این ویروس تاخت.

«کریس مورفی» نماینده مردم ایالت «کنتیکت» در مجلس سنای آمریکا گفت، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا به مردم دروغ می‌گوید.

کریس مورفی که عضو دموکرات دو کمیته بهداشت و روابط خارجی مجلس سنای آمریکا است، در مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌اس» و همچنین با انتشار پیام‌های توئیتری درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور و دروغگویی ترامپ و دولتش سخن گفته است.

این سناتور آمریکایی در یک توئیت نوشت: «من معمولا درباره کارهای ترامپ مثل اعتیادش به بازی گلف اهمیت چندانی نمی‌دهم اما ای مرد جداً چه کار داری می‌کنی؟ ویروس (کرونا) در حال گسترش است، بازارها دارند سقوط می‌کنند، سعودی‌ها دارند بازارهای نفت را به توپ می‌بندند، سوریه دارد می‌سوزد و آخر هفته‌ات را اینطور (با گلف بازی) گذراندی، لعنت به تو».

مورفی در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه سی‌بی‌اس در انتقاد از مواضع ترامپ گفته بود: «رئیس‌جمهور یک فرهنگ (ارائه) اطلاعات غلط را ایجاد کرده است، فرهنگی که در آن هیچ کسی (در دولتش) نمی‌خواهد به او خبرهای بد بدهد».

وی افزود: «اگر ما می‌خواهیم واقعا درباره چیزی که باعث ایجاد هراس در کشور (آمریکا) شده است حرف بزنیم باید از دولتی صحبت کنیم که با مردم درباره گستره شیوع کرونا و تبعاتی که می تواند برای آمریکایی‌ها داشته باشد، صادق نیست».

این عضو کمیته بهداشت، آموزش، کار و حقوق بازنشستگی مجلس سنای آمریکا درباره مواضع و سخنان ترامپ در قبال شیوع کرونا گفت: «او دارد به مردم آمریکا دروغ می‌گوید».

اظهارات این سناتور آمریکایی در حالی مطرح شده که طبق آمار نیویورک تایمز، در حال حاضر حداقل 545 نفر از آمریکایی‌ها به کرونا مبتلا شده‌اند.

طبق گزارش این رسانه، اکنون ۳۴ ایالت آمریکا و همچنین واشنگتن دی سی پایتخت این کشور با کرونا درگیر شده‌اند و «حداقل ۲۲ نفر» فوت کرده‌اند.

این در حالی است که اخیرا اسنادی درباره آماده‌باش بیمارستان‌های آمریکا برای ۹۶ میلیون مبتلا به کرونا و مرگ نیم میلیون نفر منتشر شد.

به گزارش دیلی میل طبق این اسناد،  احتمالاً ۴۸۰ هزار آمریکایی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست خواهند داد. ۹۶ میلیون نفر به کرونا مبتلا و ۴.۸ میلیون نفر نیز بستری خواهند شد.

این آمار و ارقام حیرت‌آور در تضاد با ادعاهای ترامپ است که به‌طور مداوم تأکید دارد خطر شیوع ویروس کرونا در آمریکا «پایین» است.

310 310

دوشنبه 26 اسفند 1398  9:24 PM
تشکرات از این پست
ali_81 majid68 mohammad_43 fatemeh_75
majid68
majid68
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 4493
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

دروغ‌های او باید همه را نگران کند؛ خواه آن‌ها دروغ، مبالغه، اشتباه و یا هر چیز دیگر باشد زیرا این دروغ گویی ها از سوی رهبر کشور مدعی دنیای آزاد، خطر بالقوه به شمار می‌رود.

سه شنبه 27 اسفند 1398  10:20 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi mohammad_43 fatemeh_75
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

تفاوت قابل توجهی بین دعوت به آرامش کردن یک ملت عصبی و تحویل دادن مزخرفات کودکانه وجود دارد. ترامپ گزینه دوم را برگزیده و خودشیفتگی خود را با ترسیدن از اینکه شیوع ویروس کرونا در نظرسنجی‌ها و انتخابات آینده به وی آسیب برسانند، بر سلامت عمومی مقدم دانسته است

چهارشنبه 28 اسفند 1398  10:55 AM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi fatemeh_75
fatemeh_75
fatemeh_75
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 10557
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:دروغ های کرونایی ترامپ داد مورفی را درآورد

ترامپ دروغگو ترین رییس جمهوری آمریكاست

سی ان ان : ترامپ دروغگو ترین رییس جمهوری آمریكاست
جمعه 1 فروردین 1399  9:27 AM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
دسترسی سریع به انجمن ها