0

کشف 184 هزار عدد ماسک و دستکش در یزد

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 6330
محل سکونت : خوزستان

کشف 184 هزار عدد ماسک و دستکش در یزد

ایسنا/یزد جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) طی چند عملیات جداگانه موفق به کشف و ضبط 184 هزار ماسک و دستکس و 240 لیتر الکل احتکار شده در استان یزد شدند.

سرهنگ«حسین زارع کمالی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به ضرورت برخورد جدی با هرگونه احتکار و سوء استفاده از شرایط بحرانی کشور در شیوع کرونا، اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند 14 هزار ماسک فیلتر دار و 170 هزار دستکش یکبار مصرف احتکار شده را کشف و ضبط کنند.

وی با بیان این‌که اقلام کشف شده از تاریخ هشتم اسفند ماه تاکنون طی چند عملیات اطلاعاتی در سطح استان یزد انجام شده است، افزود: شناسایی و پلمپ یک باب کارگاه تولیدی ژل تقلبی از دیگر دستاوردهای نیروهای اطلاعات در استان یزد طی چند روز اخیر است.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در ادامه کشف و ضبط 240 لیتر الکل احتکار شده را یکی دیگر از اقدامات حائز اهمیت توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان دانست و گفت: اقلام کشف شده با هماهنگی دادستان به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تحول داده شدند.

زارع کمالی با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی برای مهار شیوع کرونا، تصریح کرد: با هرگونه سوء استفاده در این خصوص مر قانون برخورد جدی و قاطعانه می‌شود.

وی در پایان با بیان این‌که سپاه و بسیج با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمت به شهروندان است، گفت: در حال حاضر تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج مشغول فعالیت و گندزدایی معابر و اماکن عمومی سطح استان هستند.

پنج شنبه 22 اسفند 1398  1:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها