0

چه کسانی می توانند قبض برق خود را پرداخت نکنند؟

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 6330
محل سکونت : خوزستان

چه کسانی می توانند قبض برق خود را پرداخت نکنند؟

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده در پی شیوع بیماری کرونا مشترکان خانگی که توان پرداخت ندارند و مشترکان تجاری که کسب و کار کوچک دارند تا اردیبهشت ماه فرصت دارند تا قبض برق خود را پرداخت کنند.

مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشترکان خانگی و مشترکان تجاری آمپری در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: هدف ما این است که اولا به منظور کاهش تردد خدمات غیر حضوری به تمام مشترکان ارائه دهیم و در عین حال شبکه برق به طور کامل پایدار باشد و در تامین برق اختلالی ایجاد نشود.

وی با تاکید بر اینکه برای این مهم تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: علاوه بر این مساله برای افرادی که درخواست خرید انشعاب جدید دارند مثل افرادی که به تازگی خانه ساختند برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم تا علاوه بر انجام امور به صورت غیر حضوری پرداخت هزینه انشعاب نیز در سه قسط انجام شود.

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به برنامه در نظر گرفته شده برای  پرداخت قبض برق، گفت: اعلام کردیم افرادی که توانایی پرداخت ندارند و موفق به انجام این کار نشده‌اند برق آن‌ها به هیچ عنوان قطع نشود و این افراد تا اردیبهشت ماه فرصت دارند که قبض خود را پرداخت کنند اما در خواست ما از افرادی که توانایی دارند این است که حتما نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند.

رجبی مشهدی با بیان اینکه این شامل حال مشترکان تجاری نیز می شود، گفت: منظور از مصارف آمپری که در اطلاعیه منتشر شده آمده بود، مشترکانی هستند که میزان مصرف برق آن ها کم است که شامل حال مشترکان تجاری کوچک همچون مغازه ها، سوپر مارکت ها و یا تولیدی های کوچک می شود و این تسهیلات شامل حال کارخانه ای که تولید کافی دارد نخواهد شد.

پنج شنبه 22 اسفند 1398  1:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها