0

رهبر معظم انقلاب روز اول سال نو به مشهد نمی‌روند

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

رهبر معظم انقلاب روز اول سال نو به مشهد نمی‌روند

رهبر معظم انقلاب روز اول سال نو به مشهد نمی‌روند

بر اساس اطلاعیه دفتر رهبر معظم انقلاب؛ سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار نخواهد شد.

سخنرانی رهبر انقلاب در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار نخواهد شدبه گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم سخنرانی حضرت آیت الله خامنه‌ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شد، امسال به علت توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد و معظم‌له به مشهد مقدس سفر نخواهند کرد.

اطلاعیه دفتر رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند، به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های اکید مسئولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات و خودداری از سفر و خارج شدن از شهرها با هدف جلوگیری از گسترش بیماری، مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا علیه‌السلام برگزار می‌شد، امسال برگزار نخواهد شد و معظم‌له به مشهد مقدس سفر نخواهند کرد.

امید است با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و با توسل و التجاء به درگاه پروردگار متعال، هر چه زودتر عافیت قرین مردم عزیزمان شود. همچنین از خداوند متعال شفاء و سلامتی برای مبتلایان این بیماری را مسألت می‌نماییم.

سه شنبه 20 اسفند 1398  7:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها