0

این شهر درختانی با شکل های عجیب و غریب دارد!

 
fatemeh_75
fatemeh_75
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 10557
محل سکونت : اصفهان

این شهر درختانی با شکل های عجیب و غریب دارد!

 

درختان سان فرانسیسکو به شیوه ای عجیب هرس می شوند

گاهی با رفتن به شهری جدید ظاهر متفاوتی را می بینیم که برایمان تازگی دارد، انگار مردم آنجا به مناظر شهرشان خیلی اهمیت می دهند و دوست دارند در هر خانه ای جلوه ای تازه را ببینند. یکی از این شهرهای متفاوت سان فرانسیسکو است که در آن همه خانه ها و همینطور طبیعت اطرافشان با هم فرق دارند، 

درختان هرس شده

 

یکی از عکاس های انگلیسی به اسم مارک بعد از اینکه در سال ۲۰۱۰ از شهر خود به سان فرانسیسکو رفت دوست داشت که تفاوت های ظاهری این دو شهر را در قالب تصویر نشان دهد. یکی از چیزهایی که او را شدیدا درگیر سان فرانسیسکو، لس آنجلس و دیگر شهرهای حومه کرد خانه ها و رابطه منحصربفردی بود که آن ها با طبیعت و گیاهان داشتند. مردم اینجا عاشق گل و گیاه هستند و امکان ندارد بتوان خانه ای را پیدا کنید که در جلوی آن طبیعتی زیبا و باطراوت نباشد.

نمای جلوی خانه ها

در خیابان ها به هر خانه ای که نگاه کنید شخصیت منحصربفردشان نظرتان را جلب می کند؛ رنگ نقاشی، ویژگی های معماری و طبیعت همه و همه دست در دست هم داده اند تا ظاهری را بیافرینند که کاملا مختص صاحب آن خانه است و با خانه کناری فرق دارد. در کنار ساختمان های متنوع و جالب، یکی از مناظر زیبای این شهر درختان هرس شده و دوست داشتنی ای هستند که ظاهری خاص و منحصربفرد به شهر داده اند. ساکنان مردم سان فرانسیسکو انگار به درختان هرس شده علاقه شدیدی دارند این را می شود از عکس هایی  که سه عکاس مختلف آن ها را ثبت رسانده اند به راحتی فهمید، آن ها به دل شهر زدند و تا می توانستند از درختانی که با هنرمندی هرس شده اند عکس گرفتند. هماهنگی این درختان با جزئیات معماری ساختمان ها زیبایی چشم نوازی را پدید آورده که گردشگران را در هنگام گردش در خیابان ها حسابی سر ذوق می آورد.

هرس درختان سان فرانسیسکو

در سمت دیگر خیابان ساختمان هایی را می بینید که چنان در میان درختان اطراف احاطه شده اند که انگار جایی در پشت درختان خود را پنهان کرده اند. با دیدن جزئیات این خانه ها از بیرون شاید بتوانید حدس بزنید که چه کسانی و با چه سلایقی در درون این خانه ها زندگی می کنند و روزها را می گذرانند. عکاس دیگر به اسم جورج هم بعد از اینکه از شهر نشویل به سانفرانسیسکو رفت از ظاهر متفاوت شهر تعجب کرد. در عکس هایی که او گرفته گیاهان خانگی و تلاش مردم برای هرس و هر چه زیباتر کردن این درختان و گیاهان به زیبایی به تصویر کشیده شده است. بعضی از درختان اینجا آنقدر به دقت و زیبا هرس شدند که با دیدن آن ها به یاد منگوله های توپی می افتید.

خانه هایی با درختان زیبا

درختان زیبا

دوشنبه 19 اسفند 1398  10:33 AM
تشکرات از این پست
mohammad_43
دسترسی سریع به انجمن ها