0

فان نيستلروي خواستار بازگشت به رئال مادريد شد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

فان نيستلروي خواستار بازگشت به رئال مادريد شد

مجله ورزشي 'كيكر' در اين باره نوشت، 'خورخه والدانو' مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد چندي پيش از تلاش براي خريد يك مهاجم در فصل نقل و انتقالات زمستان خبر داد تا وي را جايگزين 'گونزالو هيگوآين' مصدوم كنند.
گفته مي شود، بازيكن مورد نظر رئالي ها فان نيستلروي است كه مي خواهند او را به مدت شش ماه به صورت قرضي به سنتياگوبرنابئو ببرند.
فان نيستلروي نيز بعد از شنيدن اين خبر و با توجه به عدم موافقت باشگاه آلماني براي ترخيص وي، تهديد كرده است كه اگر به او اجازه ندهند به مادريد برود، هرگز دوباره براي هامبورگ بازي نخواهد كرد.
اما 'يورن وولف' سخنگوي باشگاه هامبورگ بدون اينكه اظهار نظري در مورد آينده فان نيستلروي در اين تيم داشته باشد، گفت: او هم اكنون در هتل تيم است و سرمربي نيز نام وي را در تركيب بازيكنان براي بازي با شالكه قرار داده است.
فان نيستلروي 34 ساله پيش از اين چهار فصل را در قهرمان 9 دوره اروپا سپري كرده و قبل از اينكه در سال 2010 به بوندس ليگا برود توانست، 64 گل در 96 بازي براي رئال مادريد به ثمر برساند.
 

شنبه 25 دی 1389  3:57 PM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5489
محل سکونت : فارس

پاسخ به:فان نيستلروي خواستار بازگشت به رئال مادريد شد

در این رابطه شنیده ایم که :

 

نیستلروی هم از این بابت به شدت عصبانی شده و گفته:« اگر به من اجازه بازگشت به مادرید را ندهند، من هیچ وقت به هامبورگ بازنمی گردم.»

یورن ولف، سخنگوی باشگاه هامبورگ هم از صحبت کردن درمورد اولتیماتوم این ستاره 34 ساله به باشگاه سرباز زد.او در این رابطه گفت:« نیستلروی در هتل محل استقرار تیم است. آرمین فه مربی تیم او را در دیدار مقابل شالکه به میدان خواهد فرستاد.»

رود فان نیستلروی 4 فصل برای رئال توپ زد و توانست در 96 دیداری که برای این تیم به میدان رفته، 64 گل به ثمر برساند. او در سال 2010 از رئال به هامبورگ پیوست. در این تیم نیز مدت یک فصل حضور داشت و در جام یوفای سابق گلزنی های خوبی کرد.

 

سپاس از حضور کاربر جدید و مهمان عزیز تالار بوندس لیگا

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

شنبه 25 دی 1389  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها