0

مشايي:صالحي قطعاً راي مي آورد

 
hoseinfdy
hoseinfdy
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 342
محل سکونت : اصفهان

مشايي:صالحي قطعاً راي مي آورد

 رئيس دفتر رئيس جمهور در رابطه با انتصاب فرد جديدي براي پست معاونت اجرايي با بيان اينکه پست معاونت اجرايي در رياست جمهوري حذف نشده است گفت: به احتمال زياد در آينده نزديک فردي را به عنوان معاون اجرايي خواهيم داشت.
 

اسفنديار رحيم مشايي رئيس دفتر رئيس جمهور پس از همايش رسانه ها و ايرانيان خارج از کشور در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سئوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

وي در پاسخ به سئوال مهر مبني بر طرح 3 نام باقري، صالحي و ذاکر اصفهاني براي تصدي وزارت خارجه گفت: چنين ليستي موضوعيت ندارد.

مشايي در پاسخ به اين سئوال که شانس کدام را بيشتر مي بينيد گفت: اساسا چنين موضوعي شانسي نيست اما اگر آقاي صالحي معرفي شود به اعتقاد بنده قطعا راي خواهد آورد.

وي همچنين در پاسخ به سئوال ديگري مبني بر اينکه مباحثي در رابطه با معرفي معاون اجرايي همانند دولت نهم از منابع مختلف به گوش مي رسد آيا دولت قصد دارد اين سمت را دوباره احيا و شخصي را براي تصدي اين پست معرفي کند گفت: معاونت اجرايي هيچ زمان از بين نرفته بود و فقط براي آن فردي منصوب نشده بود.

وي گفت: معاون اجرايي تنها به خاطر ايجاد هماهنگي هاي لازم ميان دفتر رئيس جمهور و معاون اول رئيس جمهور منصوب نشده است و بسياري از وظايف معاون اجرايي هم اکنون به معاون اول رئيس جمهور تفيض شده است.

مشايي با اعلام اينکه تشخيص آقاي رئيس جمهور اين بود که فعلا براي ايجاد اين هماهنگي ها معاون اجرايي تعيين نشود گفت: در حال نهادينه کردن روابط ميان دفتر معاون اول، معاون اجرايي و رئيس دفتر هستيم ولي به احتمال زياد در آينده معاونت اجرايي خواهيم داشت.

اظهارات مشاور و مسئول دفتر رئيس جمهور درحالي است که هفته قبل ثمره هاشمي دستيار ارشد رئيس جمهور در گفتگو با مهر تاکيد کرد که احياي معاونت اجرايي رياست جمهوري در دستور کار دولت قرار ندارد.

پيش از اين برخي منابع آگاه از انتصاب حميد بقايي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري به عنوان گزينه احتمالي اين پست خبر داده بودند.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

{{ یک درخت می تواند آغاز یک جنگل باشد }}

{{ One tree can start a forest }} 

شنبه 25 دی 1389  3:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها