0

فرگوسن بازيكنان ليورپول و رسانه ها را عامل بركناري هاجسون دانست

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فرگوسن بازيكنان ليورپول و رسانه ها را عامل بركناري هاجسون دانست


فرگوسن بازيكنان ليورپول و رسانه ها را عامل بركناري هاجسون دانست
 

الکس فرگوسن از عملکرد بازيکنان ليورپول و رسانه هاي جمعي که باعث برکناري دوست قديمي او ' روي هاجسون' از مربيگري اين تيم شد ، انتقاد کرد.


     هاجسون هفته گذشته از مربيگري ليورپول برکنار شد. گرچه برکنار او قابل پيش بيني بود ولي اين کار آن هم با گذشت 6 ماه از موفقيت او در تيم فولام همچون يک شوک بود.
فرگوسن اشاره اي به عملکرد بد بازيکنان ليورپول نکرد ولي گفت که به اعتقاد من هاجسون به اندازه اي کافي براي ماندن در مربيگري ليورپول لياقت داشت.
سرمربي منچستريونايتد که تيمش هفته گذشته درنخستين ديدار پس از برکناري هاجسون و انتصاب دالگليش با نتيجه يک بر صفر بر ليورپول غلبه کرد ، افزود : اين کار براي روي ( هاجسون) مايوس کننده بود. فکر مي کنم واضح بود که يک کمپين براي بيرون کردن او از تيم به راه افتاده بود. هيچ ترديدي در اين مورد وجود ندارد .
فرگوسن درباره دوست قديمي خود گفت: اين کار نااميد کننده است چون او براي اين کار تجربه کافي داشت اما در مورد رفتار با بازيکنان ظاهرا چنين نبوده است. از جزييات شرايط و نحوه مربيگري او اطلاعي ندارم ولي با گزارش هاي رسانه ها، چنين استنباط مي شود که عاقبت کار او از قبل معلوم شده بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  3:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها