0

ورود مسافران تا پایان تعطیلات نوروز به دیلم ممنوع شد

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

ورود مسافران تا پایان تعطیلات نوروز به دیلم ممنوع شد

ورود مسافران تا پایان تعطیلات نوروز به دیلم ممنوع شد

خلیج فارس: جانشین دادستان عمومی و اتقلاب دیلم با اشاره به ممنوعیت مسافرت به دیلم گفت: هیچ مسافری در قالب خودروهای شخصی و ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان تعطیلات نوروز حق ورود به شهرستان دیلم ندارد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سید حسین مسلم‌نژاد با تاکید بر همکاری همگانی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا اظهار داشت: نیروی انتظامی امروز نسبت به بستن ورودی‌های شهرستان دیلم اقدام کرده و هیچ مسافری در قالب خودروهای شخصی و ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان تعطیلات نوروز حق ورود به شهرستان دیلم ندارد.

وی بیان کرد: تمام ورودی‌های اصلی و حتی راه‌های خاکی و فرعی دیلم که ایست بازرسی در آن وجود ندارد کنترل و از ورود و خروج ماشین‌های شوتی جلوگیری و توقیف می‌شود.

جانشین دادستان عمومی و اتقلاب دیلم تصریح کرد:هر انباری که در سطح شهرستان دیلم اقدام به تحویل کالا به خودروهای شوتی کند پلمپ خواهد شد.

مسلم‌نژاد تاکید کرد: در صورت هرگونه مشاهده خودرو مسافری در سطح شهرستان دیلم نیروی انتظامی با رعایت احترام نسبت به هدایت آن به خارج از شهرستان اقدام می‌کند.

وی بر عزم جدی دستگاه قضایی در مقابله و برخورد با افرادی که بهداست جامعه را به مخاطره می‌اندازد تاکید کرد و اظهار داشت: با عوامل خطرساز برای سلامتی شهروندان به صورت ویژه و قاطع برخورد خواهد شد.

یک شنبه 18 اسفند 1398  2:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها