0

شجریان به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

شجریان به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود

 
حسن عباسی پزشک معالج و هماهنگ کننده تیم پزشکی محمدرضا شجریان آخرین وضعیت جسمانی وی را تشریح کرد.

خبرگزاری صبا: حسن عباسی پزشک معالج و هماهنگ کننده تیم پزشکی محمدرضا شجریان آخرین وضعیت جسمانی وی را تشریح کرد.

پزشک محمدرضا شجریان استاد آواز ایران اعلام کرد: خوشبختانه روند بهبود حال جسمانی ایشان روز به روز بهتر می شود و از وضعیت بحرانی یکی دو هفته قبل خارج شده ایم. اگر به همین شکل پیش برویم ایشان بزودی از بیمارستان مرخص می شوند.

شجریان به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود

خانه موسیقی اعلام کرد، حسن عباسی پزشک معالج و هماهنگ کننده تیم پزشکی محمدرضا شجریان صبح امروز ۱۷ اسفندماه درباره آخرین وضعیت جسمانی استاد آواز ایران بیان کرد: خوشبختانه روند بهبود حال جسمانی استاد شجریان روز به روز بهتر می شود و الان از چند روز گذشته بهتر هستند و اگر به همین شکل پیش برویم امیدواریم ایشان بزودی به منزل بروند.

دکتر عباسی درباره وضعیت تنفسی محمدرضا شجریان گفت: تنفس کاملا خودبخودی انجام می شود و حتی به دستگاه به صورت استندبای هم نیازی نیست. خوشبختانه از وضعیت بحرانی یکی دو هفته قبل خارج شده ایم و همچنین سطح هوشیاری ایشان مانند چند ماه گذشته است و هر وقت خودشان بخواهند ارتباطی با اطرافیان برقرار می کنند.

دکتر حسن عباسی همچنین در پاسخ به سوالی درباره شیوع بیماری کرونا و خطر احتمالی برای این استاد آواز برای ترخیص گفت: با شیوع بیماری کرونا بیمارستان خطرناکترین جا برای ابتلا است و ما امیدواریم استاد شجریان هر چه زودتر ترخیص شده و به خانه برگردند.

محمدرضا شجریان رییس افتخاری شورای عالی خانه موسیقی از ابتدای اسفندماه در پی بروز مشکلات ریوی در بیمارستان جم بستری شده است.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

شنبه 17 اسفند 1398  9:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها