0

کرونا تقاضای میوه را کاهش داد

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

کرونا تقاضای میوه را کاهش داد

 
رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز گفت: نگرانی از کروناویروس باعث کاهش تقاضای خرید میوه بازار اهواز شده است.

خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز گفت: نگرانی از کروناویروس باعث کاهش تقاضای خرید میوه بازار اهواز شده است.

عبدالرضا جمالی‌پور با اشاره به وضعیت خرید میوه در بازار اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در خصوص نگرانی مردم از کروناویروس وجود دارد، تقاضا برای خرید میوه در بازار کم شده است و مردم کمتر نسبت به خرید میوه اقدام می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر شرایط عرضه میوه و وفور آن در بازار مطلوب است و مشکلی در زمینه تامین آن وجود ندارد اما در خصوص قیمت میوه در بازار اهواز باید گفت که قیمت میوه در حال حاضر بالا است.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم موز در بازار حدود 18 تا 19 هزار تومان، هر کیلوگرم انواع نارنگی ۷۸۰۰ تا ۹۷۵۰ تومان، هر کیلوگرم سیب زرد ۹۱۰۰ تومان، هر کیلوگرم سیب قرمز ۷۸۰۰ تومان و هر کیلوگرم لیموشیرین ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان است.

جمالی‌پور ادامه داد: هر کیلوگرم کیوی ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان، هر کیلوگرم انواع پرتقال از ۷۱۵۰ تا ۱۱ هزار و ۵۰ تومان، سیر خشک حدود ۳۶ هزار تومان، هر کیلوگرم لیموسنگی حدود 35 هزار تومان و هر کیلوگرم خیار ۲۶۰۰ تومان است.

وی خاطرنشان‌کرد: با توجه به شرایط کنونی بازار در زمینه قیمت‌ها، انتظار داریم با ورود میوه‌های نوروزی و عرضه آن‌ها به بازار، شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم. قیمت میوه‌های نوروزی همچنان مشخص نیست اما انتظار داریم ظرف چند روز آینده در خصوص آن تصمیم‌گیری شود.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

شنبه 17 اسفند 1398  8:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها