0

جشن تكليف دانش آموزان دختر مدرسه حضرت رقيه (س) بناب

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

جشن تكليف دانش آموزان دختر مدرسه حضرت رقيه (س) بناب

اعزازي نماينده مردم بناب در مجلس شوراي اسلامي گفت: جوانان و نوجوانان ايراني بايد با قدرت هرچه بيشتر به تحصيل علم و تقويت معنويات خود بپردازند و در اين راستا هيچ قدرتي نمي تواند جلوي پيشرفت آنان را بگيرد.

به گزارش آريا به نقل ازروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، ضياءالله اعزازي در مراسم جشن تكليف دانش آموزان دختر مدرسه حضرت رقيه (س) بناب افزود: توجه به نماز ضمن اينكه بهترين سپر براي جلوگيري از آسيب ديدن فرزندان ايران اسلامي در برابر حملات فرهنگي دشمن است، بلكه سعادت ابدي انسان را نيز تامين مي كند.
وي خاطرنشان كرد: رعايت حجاب و شئونات اسلامي، توجه به بصيرت كه مورد تاكيد رهبري است و همچنين پيروي از ولايت فقيه بزرگترين وظيفه دانش آموزان در حال حاضر است كه موجب خوشبختي و سعادتمندي آنها مي شود.
اعزازي گفت: زنان غيور و مومن ايران اسلامي چه در ايام دفاع مقدس و چه در ساير مراحل انقلاب تاكنون، بارها ثابت كرده اند كه نقش مهم و ارزنده اي را در پشتيباني از انقلاب داشته اند.
وي همچنين با اشاره به اجراي هدفمندسازي يارانه ها در كشور ، آن را موجب تامين آينده درخشان فرزندان ايران و ايجاد عدالت اجتماعي در كشور دانست و از دانش آموزان خواست با رعايت اصلاح الگوي مصرف، از اسراف كردن امكانات و منابع ملي جلوگيري كنند.
نماينده مردم بناب در مجلس شوراي اسلامي گفت: جوانان و نوجوانان ايراني بايد با قدرت هرچه بيشتر به تحصيل علم و تقويت معنويات خود بپردازند و در اين راستا هيچ قدرتي نمي تواند جلوي پيشرفت آنان را بگيرد.
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اظهارداشت : در آينده نزديك نسبت به تخريب و بازسازي ساختمان فرسوده مدرسه حضرت رقيه (س) اقدام مي شود.

شنبه 25 دی 1389  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها