0

تطمیع و تحمیق در دولت اصلاحات

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

تطمیع و تحمیق در دولت اصلاحات

تطمیع و تحمیق در دولت اصلاحات

عجیبه بعضی از مثلا روشنفکران دولت جمهوری اسلامی رو متهم به تحمیق مردم می کنند و بعضی وقت ها هم این اتهام رو متوجه روحانیت می کنند در حالی که خودشون به شدت داعیه دار اصلاحات و روشنفکری هستند! من میخوام در مورد تحمیق چند جمله کوتاه بگم!

تحمیق یعنی شعار آزادی بیان بدی و جوون ها رو به خودت جذب کنی. بعد یواشکی بری توی آلمان بشینی در قالب یک هیئت غیر رسمی با مقامات امنیتی آلمان و بعضی از نمایندگان سنا در مورد مسائل امنیتی و فرهنگی ایران مذاکره کنی!

تحمیق و تطمیع یعنی به مردم بگویی ما خواهان آزادی های اجتماعی هستیم! بعد چادر و روسری رو از سر دخترا ور داری و به نیروی انتظامی و مردم بگی که به جوونا کاری نداشته بشن تا راحت بتونن جوونی کنن! اون وقت خودت بری با فلان آقا زاده در صنعت نفت و صادرات و واردات شریک بشی و هی بچاپی و بخوری! و هر از چندگاهی یه سخنرانی بکنی و از فلسفه و آزادی های مدنی و مدینه فاضله صحبت کنی!

تحمیق یعنی به مردم بگویی من از امام مجوز دریافت وجوهات شرعی دارم! بعتد بری از فلان ثروتمند مبلغ ۳۰۰ میلیون تومن (این مبلغی بود که صداش دراومد در اصل مبلغ میلیارد میلیارد صحیح تره) پول بگیری و خونه ویلایی توی فلان منطقه تهران بخری! (این حرف رو در گوشی میگم: ای بر پدر و مادرش لعنت!)

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

شنبه 25 دی 1389  3:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها