0

پاسداری از ارزش‌های دینی در توجه به حجاب و عفاف خلاصه می‌شود

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

پاسداری از ارزش‌های دینی در توجه به حجاب و عفاف خلاصه می‌شود

استاندار اصفهان گفت: پاسداری از ارزش‌های دینی و مباحث فرهنگی دین اسلام در توجه به حجاب و عفاف خلاصه می‌شود.

علیرضا ذاکر اصفهانی با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه و لزوم توجه مردم و مسئولان به این مسئله به خبرنگار شبستان گفت: حجاب و عفاف در سال‌های گذشته به عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل پیش‌روی مردم ما قرار گرفته و رویکرد دولت‌های نهم و دهم در مسائل فرهنگی توجه به حجاب و عفاف بوده است.
 
وی ادامه داد: مباحث اجتماعی در حوزه فرهنگ قرار گرفته و این مسائل با یکدیگر عجین شده‌اند و فرهنگ‌سازی در مورد آن با توجه به ارزش‌های اسلامی و جامعه برای همه از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 
استاندار اصفهان تصریح کرد: مردم مسلمان ایران توجه بسیاری به حجاب و عفاف از خود نشان می‌دهند و در صحنه‌های مختلف خواهان فرهنگ‌سازی در این زمینه بوده‌اند و توجه به حجاب را پاسداری از ارزش‌های دینی و ماندگاری فرهنگ عنوان می‌کنند.
 
وی گفت: اگرچه برخی می‌خواهند اصل حجاب را زیر سئوال ببرند اما بیشتر مردم جامعه خواهان برقراری اصل حجاب و عفاف هستند و به اعتقادات دینی خود پایبند هستند.
 
ذاکر اصفهانی اضافه کرد: دستگاه‌های استان اصفهان در ماه‌های گذشته توجه بسیاری به مسئله حجاب از خود نشان داده‌اند و با فرهنگ‌سازی در این زمینه، کمک بسیاری به ترویج فرهنگ حجاب در استان کرده‌اند.

شنبه 25 دی 1389  3:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها