0

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خود را با موفقیت طی نمودن و سر جلسه حضور داشته اند ، جهت مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 می بایست به سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir و یا سامانه همگام مراجعه نمایند .

داوطلبان در صورت قبولی ، در زمان مشخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده رفته و به طور حضوری ثبت نام خود را انجام دهند . مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم به شرح زیر است :

1)    مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام

2)    مشخص کردن نقش و نام سازمان دانش آموز

3)    پس از ورود به پرتال دانش آموزی در ستونوضعیت پذیرش در دبیرستان نمونه دولتی " و " وضعیت پذیرش در هنرستان نمونه دولتی " می توانید نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده کنید.

داوطلبان گرامی جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی 99 می‌توانید با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کافیست عضو کانال تلگرام ایران تحصیل شوید.

نکات مهم درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400 – 99

 

  • برای کلیه دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده اند ، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر درس ، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر در سایت قرار می گیرد.
  • داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی شرکت می کنند و در یک مدرسه پذیرفته می شوند ، مجاز به ثبت نام در دیگر مدرسه های نمونه دولتی نمی باشند و هیچ گونه درخواستی برای انتقال و جا به جایی پس از اعلام نتایج پذیرفته نخواهد شد. داوطلبان نیز در صورت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند به سایت مربوطه مراجعه نمایند.
  • آخرین مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی برای قبول شدگان ، 10 روز پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می باشد.
  • دانش آموزان همزاد می توانند با کسب 80 درصد نمره قبولی وارد مدارس نمونه شوند.
  • نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در تیر ماه برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود ، شما می توانید با مراجعه به سایت Azmoon.medu.ir و وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام نتایج خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است که اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی برای دانش آموزان امکان پذیر خواهد بود.

شرایط انصراف از تحصیل پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج نمونه دولتی اعلام شد ، به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام نمونه دولتی هفتم می رسانیم که ثبت نام در این مدارس صرفا با قبول شدن در آزمون نمونه دولتی تکمیل نخواهد گشت و ثبت نام نهایی زمانی انجام می شود که دانش آموزان با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی مدارک ثبت نامی خود را حضورا در واحد ثبت نام تحویل دهد و نسبت به پر کردن فرم های ثبت نام اقدام نماید ، در صورتی که دانش آموزی در اعلام نتایج نمونه دولتی قبول شود و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نکند به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره به جای وی جایگزین خواهد شد کلیه دانش آموزان محترم می بایست پس از اعلام نتایج نمونه دولتی 99 نسبت به تکمیل مدارک در واحد قبولی اقدام نمایند در غیر این صورت ثبت نام وی باطل طلقی خواهد شد .

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

داوطلبان گرامی به استحضار شما می‌رسانیم که بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ، زمانی را جهت اعتراض به نتیجه آزمون اختصاص می‌دهند تا دانش آموزانی که به نتیجه آزمون نمونه دولتی معترضند، اعتراض خود را اعلام نمایندزمان اعلام اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی احتمالا در نیمه دوم تیرماه خواهد بود. در برخی استان‌ها این امکان فراهم است که در همان لحظه اعلام نتایج آزمون ، اعتراضشان را ثبت نمایند. در نتیجه دانش آموزان معترض می‌بایست متوجه باشند که نحوه ثبت اعتراض بصورت الکترونیکی است و دانش آموز باید به سایت ثبت نام استان خود مراجعه و با استفاده از کد رهگیری و کد ملی دانش آموزی خود وارد بخش اعتراضات شده و اقدام به ثبت اعتراض نمایند.

خلاصه مقاله : در این مقاله راهنمایی های لازم در ارتباط با نحوه شاهده نتایج آزمون نمونه دولتی ، نحوه اعتراض به نتایج مدارس  نمونه دولتی و شرایط انصراف از تحصیل در مدارس نمونه دولتی آشنا کنیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید جهت دریافت راهنمایی های بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

 منبع : نتایج نمونه دولتی 99 - 1400

دوشنبه 12 اسفند 1398  2:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها