0

قرآن عروس، کتاب نفیس و قرآن نفیس برای هدیه از کجا بخرم؟

 
hamidrezapiri
hamidrezapiri
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1398 
تعداد پست ها : 1

قرآن عروس، کتاب نفیس و قرآن نفیس برای هدیه از کجا بخرم؟

بورس و مراکز خرید

وقتی که قصد خرید کتاب نفیس را داریم در اینترنت به جستجوی مراکز فروش قرآن نفیس، قرآن عروس و کتاب نفیس میپردازیم. البته خرید اینترنتی نیز گزینه ای است که در اختیار ماست. واقعیت این است که هنوز خرید اینترنتی با اینکه در کشورهای مترقی بالای 80 درصد است، در کشور ما جا نیفتاده است. ولی با نظارت‌های که در چند سال اخیر توسط مراجع ذی صلاح مانند مرکز توسعه تجارت الکترونیک با اعطاء نماد اعتماد الکترونیکی صورت گرفته است، ریسک خرید الکترونیکی به شدت کاهش پیدا کرده است. به ویژه هنگامی که امکان پرداخت در محل برای خریدار فراهم باشد، ریسک خرید اینترنتی تقریبا به صفر می‌رسد.

 

اما هنگامی که صحبت از کتاب نفیس، قرآن نفیس و یا قرآن عروس صحبت به میان می‌آید، کار کمی پیچیده تر است. اولا در کتابهای لوکس ظاهر کتاب اهمیت ویژه ای دارد و خریدار خواهان این است که کتاب را از نزدیک ببیند. ثانیا مشکل بزرگتری که وجود دارد این است که هنوز جایی وجود ندارد که بتوان از آن به عنوان بورس کتاب نفیس، قرآن نفیس و یا قرآن عروس نام برد. بنابراین در این مورد برای پیدا کردن اینگونه کتابفروشی ها باید کمی بیشتر زمان صرف کنیم. هرچند که اخیرا این مشکل نیز در شهر تهران با راه‌اندازی فروشگاه‌های سیار رایگان حل شده است. این فروشگاه‌ها بدین صورت کار می‌کنند که شما از روی وبسایت کتابفروشی 5 الی 6 محصولی که به سلایق شما نزدیک است انتخاب می‌کنید و فروشنده آن را برای شما ارسال می‌کند تا آن را بررسی نمایید. مابین این محصولات اگر کتابی طبق آنچه انتظار داشتید بود که آن را انتخاب می‌کنید و چنانچه هیچ کدام از کتاب‌ها باب میلتان نبود، می‌توانید تمام آنها را مرجوع نمایید بدون اینکه هیچ هزینه‌ای برای ارسال کتابها بپردازید.

 

مراکز فروش قرآن نفیس، قرآن عروس و کتاب نفیس در تهران

با تمام این تفاصیل، و در صورتی که هنوز نتوانسته‌ایم به خرید اینترنتی اعتماد کنیم، اولین جایی که برای خرید کتاب به ذهن خطور می‌کند، میدان انقلاب تهران است. ضلع جنوبی میدان انقلاب بورس کتاب‌های زبان و آموزشی است. وقتی به سمت شرق حرکت کنید در حد فاصل خیابان‌های منیری جاوید و دانشگاه چند مغازه کتابفروشی وجود دارند که می‌توانید از آنها کتاب نفیس تهیه کنید. جای دیگری که بتوان از آن به عنوان مرکز فروش قرآن نفیس، قرآن عروس و کتاب نفیس  نام برد خیابان جمهوری می‌باشد. از خیابان سعدی به سمت میدان بهارستان که حرکت کنید حتما با چند کتابفروشی که کارهای نفیس و لوکس دارند روبرو خواهید شد. به طور کلی در شهر کتاب‌ها که در جای جای ایران شعبه دارند نیز معمولا قفسه‌ای را تحت عنوان کتاب نفیس قرار می‌دهند. شما همچنین میتوانید با مراجعه به نمایشگاه دائمی انتشارات هلیا واقع در میدان انقلاب کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

مراکز فروش قرآن نفیس، قرآن عروس و کتاب نفیس در شهرستانها

در شهرهای دیگر نیز مانند تهران بورس و مرکز فروش خاصی برای قرآن نفیس و قرآن عروس وجود ندارد. به صورت موردی می‌توان مثلا در شهر تبریز به کتابفروشی فردوسی در خیابان تربیت، در شهر مشهد کتابفروشی صراط در بلوار شهید مدرس، در شهر اصفهان کتابفروشی اریکه هنر در خیابان آمادگاه، در اهواز کتابفروشی محام در فلکه سوم کیانپارس، در شهر شیراز پخش کتاب گلستانه واقع در خیابان تختی  و موسسه فرهنگی میقات در مجتمع تجاری مسعود واقع در خیابان زند و غیره اشاره کرد. ما آدرس سایت شهر کتابها را در لینک زیر قرار داده ایم تا شما با کلیک بر روی استان خودتان در نقشه به نزدیکترین شعبه آن دسترسی پیدا کنید.

آدرس شعب شهر کتاب:  http://new.bookcity.org/resellermap

منبع: برگرفته از مقاله "بورس و مراکز فروش قرآن نفیس، قرآن عروس و کتاب نفیس" در سایت انتشارات هلیا

دوشنبه 12 اسفند 1398  10:44 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 2755
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:قرآن عروس، کتاب نفیس و قرآن نفیس برای هدیه از کجا بخرم؟

حیف ازاین قدر واین قدرکتاب         خواندن قرآن ،عمل عین ثواب

جلد و شیرازه کجا اصل کتاب        گر عمل بر آیه ها نیکو جواب

فی البداهه: منصور مقدم .

بسیار نیکوست حال که دراین موقعیت نا ب رو به قرآن آورده اند بهتر است عمل بقرآن را هم در همین آغاز زندگی سرلوحه کار خود کنند بخصوص عمل به آیه حجاب .

که اگر عمل شود برکت این خانه نوبنیاد تا ابد مشحون می نماید.

 

دوشنبه 12 اسفند 1398  12:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها