0

خودکشی قاتل ۲ جوان ایلامی در وسط خیابان

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

خودکشی قاتل ۲ جوان ایلامی در وسط خیابان

 
قاتل فراری که ۲ جوان ایلامی را به قتل رسانده بود بلافاصله بعد از دستگیری به زندگی خود پایان داد.

رکنا: سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در چند روز گذشته یک نفر ۲ جوان را در شهرستان ایوان به ضرب گلوله به قتل می رساند و از محل متواری می شود که بلافاصله به صورت ویژه دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.
با تلاش پلیس، فرد قاتل در بخش حمیل از توابع شهرستان اسلام آباد غرب توسط مامورین شهرستان اسلام آباد شناسایی و پس از بی اعتنایی به اخطار پلیس قصد فرار داشت که تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

بلافاصله فرمانده اسلام آباد به همراه ماموران به همراه فرمانده انتظامی و ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایوان و رئیس دادگستری شهرستان اسلام آباد در یک عملیات ۲ ساعته پلیسی ، قاتل دستگیر شد.

خودرو پژو که متعلق به یکی از مقتولان بود و با همان خودرو از صحنه قتل فرار کرده بود نیز کشف شد.

ماموران انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در حین گشت زنی در محور حمیل به یک دستگاه پژو پارس به رانندگی یک مرد و سرنشینی یک زن مشکوک و دستور ایست می دهند، وی ادامه داد : راننده بدون توجه به دستور پلیس با افزودن به سرعت خود اقدام به فرار کرد و پس از تعقیب و گریز زمانی که عرصه را به خود تنگ دید با پناه گرفتن شروع به تیراندازی می نماید.

فرمانده انتظامی استان با اشاره این مطلب که سریعا محل توسط ماموران محاصره و از فرد تیرانداز خواسته می شود که خود را تسلیم کند اظهار داشت: متهم خود را قاتل دو نفر در شهرستان ایوان غرب استان ایلام معرفی و می گوید هر فردی به وی نزدیک شود به او شلیک خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بلافاصله موضوع از انتظامی استان ایلام استعلام و صحت ادعای وی تایید می‌شود و در ادامه موضوع به قاضی کشیک اعلام می گردد.

سردار جاویدان تصریح کرد: پس از ساعتی درگیری و تیراندازی بین پلیس و فرد قاتل ، هنگامی که قاتل راه فراری از چنگال پر قدرت پلیس پیدا نمی کند با شلیک به قلب خود خودکشی می کند.

وی با اظهار این مطلب که خود پژو پارس متعلق به مقتولین بوده که توسط قاتل سرقت شده بود، گفت: از بازرسی خودرو یاد شده دو قبضه سلاح، تعدادی فشنگ و سه پلاک سرقتی کشف گردید.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

یک شنبه 11 اسفند 1398  8:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها