0

بازی با جان انسان‌ها در نزدیکی وزارت ورزش

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

بازی با جان انسان‌ها در نزدیکی وزارت ورزش

 
به‌خلاف اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مجموعه انقلاب تهران امروز باز و پذیرای علاقمندان بود.

خبرگزاری تسنیم: «ستاد مبارزه با کرونا در ورزش» از چندی پیش با دستور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان کار خود را آغاز کرد تا برای مقابله با این ویروس خطرناک اقدامات لازم صورت بگیرد و همه مجموعه‌های ورزشی به‌صورت یکپارچه و زیر نظر این ستاد فعالیت‌های مربوط را انجام دهند.

بازی با جان انسان‌ها در نزدیکی وزارت ورزش

چهارمین و البته آخرین اطلاعیه این ستاد روز شنبه منتشر شد که در آن اعلام شد همه باشگاه‌های ورزشی (غیر از فوتبال) و سالن‌های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی به‌مدت صرفاً یک هفته (از روز شنبه 10 اسفندماه) تعطیل خواهند بود، همچنین تأکید شد که همه ورزشگاه‌ها به‌جز اماکن ورزشی که برای آمادگی تیم‌های ملی یا باشگاهی نیاز به امکانات دارند نیز تا پایان هفته جاری یعنی 16 اسفند ماه سال جاری تعطیل اعلام می‌شوند.

پس از انتشار این اطلاعیه، مجموعه‌های ورزشی هر کدام به‌تفکیک تصمیم مربوط را به زیرمجموعه خود ابلاغ کردند تا دیگر بهانه‌ای وجود نداشته باشد. یکی از اماکن، مجموعه ورزشی انقلاب است؛ مجموعه‌ای که زیر نظر شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است و در طول روز هزاران نفر در آن رفت‌وآمد می‌کنند.

در اطلاعیه شرکت توسعه درباره تعطیلی زیرمجموعه‌هایش آمده بود: ««برابر اطلاعیه شماره (4) ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا مبنی بر تعطیلی کلیه باشگاه‌های ورزشی (غیر از فوتبال) به‌مدت یک هفته، مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با توجه به شرایط ویژه پیش‌ِرو، اعلام می‌دارد برای حفظ سلامت جامعه ورزش کلیه مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش این شرکت از جمله مجموعه‌های فرهنگی ورزشی انقلاب، آزادی، شهید کشوری، شهید شیرودی و سوارکاری‌های شهدا و نوروزآباد به‌مدت صرفاً یک هفته (از امروز شنبه 10 اسفند ماه) تعطیل خواهند بود.»

شرکت توسعه در اطلاعیه‌ای که روز گذشته منتشر شد، صراحتاً اعلام کرد که مجموعه ورزشی انقلاب حفظ سلامت جامعه ورزش به‌مدت یک هفته تعطیل است، اما شواهد و تصاویر گویای مسائل دیگری است. مجموعه انقلاب امروز (یکشنبه) بسته نبود و عده‌ای از افراد در جاده تندرستی مشغول ورزش بودند؛ مجموعه‌‌ای که در نزدیکی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

در تصاویری که در زیر آمده است، افراد مختلف در حال ورزش کردن در جاده تندرستی هستند. طبق شواهد، این افراد بدون مشکل وارد مجموعه انقلاب شده به‌راحتی در جاده تندرستی حرکت کردند، مجموعه‌ای که چندی قبل امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین استقلال به‌عنوان سرپرست آن معرفی شده بود.

بازی با جان انسان‌ها در نزدیکی وزارت ورزش

بازی با جان انسان‌ها در نزدیکی وزارت ورزش

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

یک شنبه 11 اسفند 1398  8:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها