0

دوتبعه خارجی پشت صحنه احتکار یک میلیون ماسک

 
majid68
majid68
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 4493
محل سکونت : اصفهان

دوتبعه خارجی پشت صحنه احتکار یک میلیون ماسک

 

تعزیرات حکومتی

معاون تعزیرات شهرستان های استان تهران ضمن خبر از آخرین آمارهای مربوط به کشفیات مواد بهداشتی محتکر شده در استان تهران از مردم خواست تا هرگونه اطلاعاتی مربوط به احتکار را از طریق شماره ۱۳۵ اعلام کنند.

 به گزارش مشرق، داریوش جمشیدی معاون اجرایی اداره کل تعزیرات شهرستان‌های استان تهران در مورد برخورد با محتکران اقلام بهداشتی اظهار داشت: در راستای برخورد با سودجویان بازار لوازم بهداشتی، شب گذشته از انباری در قوچ حصار شهرری حدود ۱۱۰ هزار عدد ماسک N۹۵ و ۲۰۰ هزار جفت دستکش را کشف که مالک انبار نیز بدلیل اختفاء و امتناع از فروش مواد شناسایی شده بازداشت شد.

وی با اشاره به کشف روز جمعه تعزیرات استان تهران، ادامه داد: یک میلیون ماسک مخصوص جراحی در این روز با تلاش همکاران کشف شد که به منظور استفاده بیماران و کادر زحمتکش درمانی در اختیار بیمارستان‌ها قرار گرفت.

 

معاون اجرایی اداره کل تعزیرات شهرستان‌های استان تهران افزود: در کشف احتکار یک میلیون ماسک دو تبعه خارجی پشت صحنه قرار داشتند که تحقیقات قضایی برای شناسایی دیگر مکان‌هایی که احتمال احتکار مواد بهداشتی وجود دارد، آغاز شده است.

جمشیدی با تأکید بر الزام گشت همه شعبات تعزیرات از داروخانه‌ها در شهرستان‌های استان تهران از پلمپ ۱۹ داروخانه به علت اختفاء و امتناع از فروش در استان تهران خبر داد.

وی در پایان با بیان اینکه کماکان قیمت مصوب هر عدد ماسک همان ۵۰۰ تومان است، خاطر نشان کرد: از مردم می‌خواهیم تا گزارشات خود از احتکار مواد بهداشتی را به سامانه ۱۳۵ اعلام کنند تا بلافاصله بازرسان این سازمان شروع به بررسی موضوع کنند.

منبع: فارس

یک شنبه 11 اسفند 1398  5:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها