0

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز

 
HesabdareKhoob
HesabdareKhoob
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1398 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز

در این مطلب قصد داریم تا با نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز آشنا شده، برخی قابلیت‌ها و ویژگی‌های این نرم افزار را بررسی کرده و لینک دانلود مستقیم این نرم افزار را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

چرا نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز

امروزه تقریبا اکثر کسب و کارها برای مدیریت امور مالی و حسابداری خود از نرم افزار حسابداری استفاده می‌کنند. اطمینان از درست و اصولی بودن روش‌های حسابداری و دقتی که نرم افزارهای حسابداری در این امر دارند، از جمله دلایل تمایل کاربران به استفاده از سیستم‌های حسابداری می‌باشد. همچنین انجام امور حسابداری توسط شخص و یا اشخاص غیر متخصص و زمان‌گیر بودن این امور و یا حتی استخدام یک فرد متخصص (حسابدار)، که خود شامل صرف هزینه می‌باشد، بلای جان مدیران، سرمایه‌گذاران و صاحبان کسب و کارها شده است!

 

شرکت حسیب پرداز خاورمیانه با سابقه ده ساله در حوزه طراحی و تولید نرم افزارهای حسابداری توانسته است جایگاه خوبی برای خود کسب کرده و رضایتمندی جمع کثیری از کاربران خود را به دست آورد. همچنین شرکت حسیب از دغدغه‌های اصلی اکثریت کسب و کارها و شرکت‌های نوپا که به دنبال شروع کسب و کار خود بوده و یا حتی افرادی که به دنبال آشنایی با یک نرم افزار حسابداری جامع و کامل جهت کسب مهارت در انجام امور حسابداری هستند، آگاه بوده و از همین رو تصمیم گرفته است تا نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز را در اختیار عزیزان قرار دهد، تا آنها بتوانند بدون صرف هیچگونه هزینه‌ای شروع به مدیریت کسب و کار خود کرده و یا با این نرم افزار و قابلیت‌های بی‌شمار آن آشنا شوند.

 

ویژگی‌ های نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز

نسخه رایگان نرم افزار حسابداری حسیب پرداز می‌تواند تمامی نیازهای مالی و حسابداری شما را رفع کند. شما با این نرم افزار قادر خواهید بود به صورت یکپارچه تمامی بخش‌های کار خود را مدیریت کنید و حسابدار خود باشید. تمامی امکانات موجود در نسخه کامل نرم افزار حسابداری حسیب پرداز در این نسخه نیز موجود بوده و شما قادر خواهید بود، هر نوع جابه‌جایی وجه نقد، چک و کالا را در این نرم افزار ثبت کنید، از انواع مختلف گزارشات تعبیه شده در نرم افزار بهره‌مند شده، سود و زیان به تفکیک هر کالا را بدست آورده و از بسیاری دیگر از امکانات استفاده نمایید.

 

نرم افزار حسابداری رایگان حسیب پرداز شامل ویژگی‌های زیر است:

  • کاملا رایگان بدون محدودیت زمانی
  • بهره‌مندی از تمامی ویژگی‌های نسخه کامل نرم افزار حسابداری حسیب پرداز
  • امکان ثبت تا 114 سند حسابداری
  • دارای راهنمای خودآموز تصویری رایگان موجود در نرم افزار
  • فیلم‌های آموزشی رایگان موجود در وب‌سایت
  • ثبت آسان اطلاعات و دائمی بودن اطلاعات وارد شده در نرم افزار
  • نصب راحت و آسان 

 

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان

شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار حسابداری حسیب، نسخه رایگان این برنامه را از طریق این صفحه و لینک دانلود زیر دریافت کنید. این نسخه دارای محدودیت زمانی نبوده و کاربر می‌تواند تا 114 سند حسابداری را در نرم افزار ثبت نماید. همچنین نصب این نرم افزار بسیار ساده بود و کاربر بدون دانش فنی کامپیوتر تنها با چند بار کلیک بر روی دکمه Next قادر به نصب نرم افزار خواهد بود.

 

دانلود از طریق آدرس زیر:

http://hpk.ir/Portals/0/files/HASIB_SHOP.exe

یک شنبه 11 اسفند 1398  4:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها