0

نشست ايران با گروه 1+5 در استانبول به نفع ايران است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نشست ايران با گروه 1+5 در استانبول به نفع ايران است

89/10/25 - 10:28
شماره:8910250179
نسخه چاپي ارسال به دوستان
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي:
نشست ايران با گروه 1+5 در استانبول به نفع ايران است

خبرگزاري فارس: عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي گفت: نشست ايران با گروه 1+5 در بهمن ماه امسال در استانبول به نفع جمهوري اسلامي ايران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از نيشابور، حجت‌الاسلام حسين سبحاني‌نيا صبح امروز در جمع مردم اين شهرستان، با اشاره به برگزاري دور بعد مذاكرات گروه 1+5 با ايران در استانبول اظهار داشت: در دوره قبل كه اين نشست برگزار شد تيم جمهوري اسلامي ايران با موضع‌گيري‌هاي خوبي كه داشت توانست گروه 1+5 را در حالت انفعالي قرار دهد.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي افزود: حمايت گروه 1+5 از تروريست‌ها و محكوم نكردن شهادت شهيد شهرياري از جمله عواملي بود كه به اذعان رسانه‌ها، دور قبلي پيروزي با ايران اسلامي بود.
نماينده مردم نيشابور در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: اميدواريم در اين نشست همچون دوره قبل تيم مذاكره كننده ايراني با اعتماد به نفس از مواضع جمهوري اسلامي ايران دفاع كنند.
سبحاني‌نيا با اشاره به اينكه گروه 1+5 با ذهنيت منفي و فشار عليه جمهوري اسلامي و اينكه ايران را متقاعد كنند به خواسته‌هاي آنان تن دهد پاي ميز مذاكرات نشسته‌اند، ادامه داد: گروه 1+5 بداند ايران با اقتدار همچون دور قبل پيروز نشست بهمن ماه است.
عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي با اشاره به شهادت شهيد شهرياري توسط ايادي استكبار جهاني گفت: استكبار و در راس آنها آمريكا و رژيم صهيونيستي چون ديده‌اند نقشه‌هاي آنان تاكنون نقش برآب شده است به راه جديدي به نام " ترور شخصيت‌هاي علمي جمهوري اسلامي ايران " روي آورده‌اند.
وي تصريح كرد: آناني كه دم از آزادي و حقوق بشر مي‌زنند چرا در جريان شهادت شهيد شهرياري موضع‌گيري نكردند.
سبحاني‌نيا تاكيد كرد: استكبار بداند هيچ زمان به اهداف و خواسته‌هاي خود نخواهد رسيد و اگر شهيد شهرياري را به شهادت رساندند شهرياري‌هاي ديگر را رشد خواهيم داد.

 
 
شنبه 25 دی 1389  3:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها