0

آزمون جامع گردشگری به فروردین ۹۹ موکول شد

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

آزمون جامع گردشگری به فروردین ۹۹ موکول شد

 

آزمون جامع گردشگری به فروردین ۹۹ موکول شد

آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری که قرار بود روز جمعه، ۱۶ اسفندماه به صورت سراسری در استان‌های کشور برگزار شود، به ۲۲ فروردین‌ماه سال آینده موکول شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌ عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، زاهد شفیعی ـ مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری ـ گفت: پیرو جلوگیری از اجتماعات به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، تاریخ آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری که قرار بود روز جمعه، ۱۶ اسفندماه برگزار شود،  به روز جمعه ۱۳۹۹/۱/۲۲ تغییر کرد.  

او افزود: حق شرکت در این آزمون برای افرادی که با پرداخت وجه مربوطه از طریق سامانه، فرایند ثبت‌نام خود را به پایان رسانده‌اند،  محفوظ مانده و سایر متقاضیان نیز می‌توانند تا پایان روز یکشنبه، مورخ ۹۸/۱۲/۲۵ با مراجعه به پنل آموزشی خود نسبت به انجام و تکمیل فرایند ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری به صورت سراسری از سوی ادارات کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان‌های کشور در تاریخ جدید برگزار می‌شود.

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
پنج شنبه 8 اسفند 1398  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها