0

همايش نقش رسانه‌ها در تعامل با ايرانيان خارج از كشور آغاز شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

همايش نقش رسانه‌ها در تعامل با ايرانيان خارج از كشور آغاز شد

89/10/25 - 09:21
شماره:8910250104
نسخه چاپي ارسال به دوستان
همايش نقش رسانه‌ها در تعامل با ايرانيان خارج از كشور آغاز شد

خبرگزاري فارس: نشست تخصصي بررسي نقش رسانه‌ها در تعامل با ايرانيان مقيم خارج از كشور توسط شوراي عالي ايرانيان آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، نشست تخصصي بررسي نقش رسانه‌ها در تعامل با ايرانيان مقيم خارج از كشور صبح امروز در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما آغاز به كار كرد.

در اين همايش كه توسط شوراي عالي ايرانيان خارج از كشور در حال برگزاري است قرار است افرادي از جمله اسفنديار رحيم‌مشايي جانشين رئيس جمهور در شوراي عالي ايرانيان، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، حسين انتظامي نماينده مديران مسوول مطبوعات در هيات نظارت، ملك‌زاده دبيركل شوراي عالي ايرانيان خارج از كشور به طرح ديدگاه‌هاي خود در خصوص نحوه تعامل رسانه‌ها با ايرانيان مقيم خارج از كشور بپردازند.

علي‌اكبر جوان‌فكر به عنوان دبير اين نشست تخصصي و مديرعامل ايرنا در آغاز اين همايش با عرض خيرمقدم به ميهمانان طي سخناني كوتاه اظهار داشت: براي برگزاري اين نشست تخصصي از هر استان 20 نفر از اصحاب رسانه و اهالي مطبوعات را دعوت كرديم.

وي افزود: همچنين از دست‌اندكاران روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها براي حضور در اين همايش و طرح ديدگاه‌هاي آنها در حوزه رسانه‌اي دعوت شد.

جوان‌فكر ضمن تشكر از مسوولان شوراي عالي ايرانيان براي برگزاري اين نشست تخصصي از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي خواستار مساعدت بيشتر براي برگزاري نشست‌هاي آتي با اين موضوع شد.

 
 
شنبه 25 دی 1389  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها