0

لزوم تسريع دولت در ارائه بسته‌هاي حمايتي به كشاورزان و دامداران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

لزوم تسريع دولت در ارائه بسته‌هاي حمايتي به كشاورزان و دامداران

لزوم تسريع دولت در ارائه بسته‌هاي حمايتي به كشاورزان و دامداران
89/10/25 - 14:15
شماره:8910250375
نسخه چاپي ارسال به دوستان
محمدي در گفت‌وگو با فارس خواستار شد؛

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون كشاورزي مجلس از دولت خواست تا در ارائه بسته‌هاي حمايتي به كشاورزان و دامداران سريعتر اقدام كند.

بهمن محمدي نماينده مردم فريدن و عضو كميسيون كشاورزي مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با بيان اينكه همه كشاورزان از اصل اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها راضي ‌هستند، گفت: متاسفانه بعد از هدفمندكردن يارانه‌ها بخش كشاورزي با بيشترين مشكلات مواجعه بوده است كه البته مجلس و دولت در حال برطرف كردن اين مشكلات هستند.

وي با اشاره به بسته حمايتي دولت از كشاورزان كه وزير جهاد پيش از اين از آغاز ارائه آن به كشاورزان خبر داده بود، افزود: متاسفانه ارائه بسته‌هاي حمايتي دولت به كشاورزان، با توجه به مشكلات موجود سرعت مناسبي نداشته است.

نماينده مردم فريدن با بيان اينكه افزايش قيمت گازوئيل از جمله مشكلات كشاورزان است، خاطرنشان كرد: در بسته‌هاي حمايتي دولت به كشاورزان، سهميه گازوئيل150توماني كشاورزان افزايش خواهد يافت.

عضو كميسيون كشاروزي مجلس با اشاره به مشكل مرغداران و دامداران نيز گفت: برخي از مرغداري‌ و دامداري‌هاي كشور بعد از افزايش قيمت انرژي با مشكل تامين سوخت مورد نياز خود مواجه شده‌اند كه وزير كشاورزي به نمايندگان قول مساعد داده است كه اين مشكل را بعد از ارائه بسته‌هاي حمايتي دولت به كشاورزان برطرف شود.
انتهاي پيام/ب

 
 
شنبه 25 دی 1389  3:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها