0

دعوت به شرکت در انتخابات

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

دعوت به شرکت در انتخابات

مجلس خبرگان رهبری بیانیه انتخاباتی صادر کرد ؛

دعوت به حضور آگاهانه در انتخابات

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای از ملت رشید ایران که خود را براى «حضورى آگاهانه» در انتخابات 29 اردیبهشت آماده ساخته اند تشکر و قدردانی کرد.

دعوت به حضور آگاهانه در انتخاباتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این بیانیه با تأکید بر رعایت اخلاق سیاسى بیانیه مجلس خبرگان رهبرى به مناسبت انتخابات ریاست جمهورى و حق ‏الناس از سوی کاندیداهاى محترم و هواداران آنها، از همگان دعوت شده تا با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن توانایی‌ها کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت کنند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا» /نساء 58

ملت شریف ایران!

29 اردیبهشت فرا مى‏رسد و موعد حماسه آفرینى دیگرى نزدیک مى‏شود. مردم قهرمان ایران که با «حضور فعال» و «مشارکت جدّىِ» خود در انتخابات، بارها صحنه‏هاى عزت و عظمت آفریده و آگاهى و مسئولیت‏شناسى خود را آشکار نموده است، هم اینک نیز براى انجام رسالت دینى، انقلابى و ملى خود به صحنه‏ مى‏آید تا با شور و شعور، انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار کند.

29 اردیبهشت، روز عمل به وصیت مؤکَّد بنیانگذار جمهورى اسلامى حضرت امام خمینى‏(ره) است که‏ پیوسته بر شرکت در انتخابات سفارش مى‏کردند و آن را وظیفه شرعى آحاد ملت مى‏دانستند.

29 اردیبهشت، روز تجدید عهد با شهیدان والا مقام انقلاب اسلامى در پاى صندوق‏هاى رأى است و در این روز، مردم عزیز ما نشان مى‏دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‏اى(مدظله العالى) تأکید فرموده‏اند، انتخابات را با «حضور حداکثرى» به صحنه دیگرى از مقاومت و پایدارى در برابر دشمنان کینه‏توز، تبدیل مى‏کنند.

مجلس خبرگان رهبرى، با تقدیر و سپاس از عموم ملت رشید ایران که خود را براى «حضورى آگاهانه» و دشمن‏شکن آماده ساخته است با تأکید بر رعایت اخلاق سیاسى و حق‏الناس از سوى کاندیداهاى محترم و هواداران آنها از همگان دعوت مى‏کند تا با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن توانایی‌ها و سوابق کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به کاندیدایى که در «تعهد به مبانى و ارزش‏هاى اسلامى»، «التزام به قانون اساسى» و اصل مترقى ولایت ‏فقیه، درایت و مدیریت و نیز داشتن روحیه انقلابی از شایستگى بیشترى برخوردار است، رأى دهند تا به خواست خداوند متعال، رئیس جمهور آینده با رأیى بالا، از پشتوانه قوى‏ترى برای حل مشکلات کشور برخوردار بوده و نیز نمایندگان منتخب شوراهای اسلامی در آبادانی شهر و روستا، توفیق بیشترى یابند.

این مجلس همچنین به طور ویژه از نامزدهای محترم ریاست جمهوری می‌خواهد با در نظرگرفتن مصالح عالی نظام، حفظ عزت، استقلال، امنیت و آرامش کشور و پرهیز از تنش و اختلاف، رفع مشکلات اقتصادی کشور و مسائل معیشتی مردم را با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت قرار داده و با برنامه‌ریزی دقیق در راستای ایجاد اشتغال، افزایش تولید، رفع رکود، بیکاری، گرانی و کاهش فاصله طبقاتی گام بردارند.

احمد جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری

 

چهارشنبه 30 بهمن 1398  1:00 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها