0

هدیه روز مادر

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

هدیه روز مادر

 

هدیه روز مادر

هدیه روز مادر

هدیه روز مادر

از وقتی که شکوفه توی تقویم خواند که شنبه روز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر است ، تصمیم گرفت هدیه ی ویژه ای تهیه کند تا بتواند به وسیله ی آن مادر را خوشحال کند. او فقط دوروز مهلت داشت تا کاری انجام دهد .با خودش فکر کرد که با پدرصحبت کند تا بروند و هدیه ای برای مادر بخرند.

وقتی به خانه رسید مادر به او گفت که پدر برای ماموریتی از طرف اداره به شهر دیگری رفته و تا روز دوشنبه نمی آید. شکوفه از شنیدن این خبر ناراحت شد، چون پدر بعد از روز مادر به خانه بر می گشت. شکوفه بعد از ناهار ، وقتی که مادر مشغول شستن ظرفها بود با پدرش تماس گرفت و موضوع را به اوگفت.پدر قول داد که در موقع بازگشت حتما هدیه ای برای مادر تهیه کند. اما به شکوفه پیشنهاد داد که اگر بخواهد می تواند برای مادرش یک نقاشی بکشد و یا یک نامه بنویسد.

5e4528adb47bf.jpg

فردای آن روز وقتی شکوفه از مدرسه برگشت به سراغ دفتر نقاشیاش رفت و یک نقاشی زیبا کشید، نامه ای هم برای مادرش نوشت و در آن از زحمت های مادر تشکر کرد. او برای خوشحال کردن مادر فکر دیگری هم داشت، کتاب ریاضی اش را برداشت و مشغول مطالعه شد تا با گرفتن نمره ی خوبی در امتحان فردا هم بتواند مادر را خوشحال کند.

روز بعد شکوفه با نمره ی خوبی که در امتحان ریاضی گرفته بود به خانه برگشت و تا شب صبر کرد . نقاشی، نامه و برگه ی امتحان را داخل پاکتی گذاشت و به آشپزخانه رفت. مادر مشغول پختن شام بود، شکوفه مادر را در آغوش کشید و روز مادر را تبریک گفت. مادر پاکت را گرفت و با دیدن نقاشی، نامه و برگه ی امتحان با خوشحالی صورت دخترش را بوسید.

شنبه 26 بهمن 1398  12:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها