0

حماس : گام های مقابله با معامله قرن

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

حماس : گام های مقابله با معامله قرن

حماس: ابومازن باید پنج گام عملی را برای مقابله با طرح معامله قرن بردارد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز سه‌شنبه از ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان خواست پنج گام عملی را در سطح داخلی و خارجی برای مقابله با طرح معامله قرن آمریکا بردارد، طرحی که هدف از آن حذف مسئله فلسطین است.

حماس: ابومازن باید پنج گام عملی را برای مقابله با طرح معامله قرن بردارد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری شهاب، فوزی برهوم سخنگوی حماس از ابومازن خواست حرف‌های خود را با اتخاذ مواضع عملی به عمل تبدیل کند.

سخنگوی حماس، پنج اقدامی را که ابومازن باید بردارد تا در عمل ثابت کند در مقابله با توطئه آمریکایی صهیونیستی جدی است، به این شرح اعلام کرده است: سلب مشروعیت از اشغالگران، اعلام رهایی از توافقنامه اسلو و پیوست‌های آن، پایان هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی، باز گذاشتن دست مردم در کرانه باختری و اجازه دادن به آنها برای بیان حالت خشم فلسطینی در قبال طرح معامله قرن و این خطر بزرگ به‌شیوه‌هایی که مردم با ابزارها و اشکال مبارزاتی و مقاومت انتخاب می‌کنند.

بیشتر بخوانید
  • تبریک النخاله به‌مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب/ تأکید فیروزنیا بر حمایت ایران از ملت فلسطین برای شکست معامله قرن

جنبش حماس همچنین از ابومازن خواسته است بلافاصله با درخواست‌های ملی برای برگزاری نشست فوری رهبران فلسطینی با هدف وضع استراتژی ملی برای مقابله با طرح معامله قرن و حمایت از ملت همراهی نشان دهد که متناسب با حجم خطر و چالش‌هایی باشد که مسئله فلسطین با آن روبه‌رو است.

چهارشنبه 23 بهمن 1398  9:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها