0

آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ 

 
bahes110
bahes110
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1397 
تعداد پست ها : 631
محل سکونت : قم

آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ 

پاسخ: خداوند در قرآن می فرمايد: 
آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ «ولايَطؤون مَوطئاً يَغيظُ الكفّار ... الّا كُتب لهم به عَملٌ صالح»آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟  « سوره توبه، آيه 120» 
"هيچ حركت دسته جمعى كه كفّار را عصبانى كند، صورت نمیگيرد مگر اين كه براى آن، پاداش عمل صالح ثبت می ‏شود." 
طبق فرمایش قرآن راهپيمايی هايى كه دشمنان اسلام و مسلمين را عصبانى كند، عمل صالح است.

اين راهپيمايى‏ ها (بخصوص آنگاه كه از طريق وسايل ارتباطى و ماهواره ‏ها منعكس میشود) اگر براى اهداف‏ مقدسى صورت گيرد، نوعى حضور در صحنه، عبادت دسته جمعى و امر به معروف و نهى از منكر عملى و عامل تقويت روحيّه مردم و تهديد دشمن است. [كتاب تمثيلات حجةالاسلام والمسلمین قرائتي صفحه 98]

مردم ایران همچون همیشه، بار دیگر در 22 بهمن مشت محکم خود را بر دهان دشمنان اسلام و مردم مسلمان فلسطین و کشورهای اسلامی خواهد زد. 
حضور در راهپیمایی ها نفی حکومت های جابر و پذیرش حکومت اسلامی و عادل جهانیان برای دعوت و پذیرش مهدی زهرا 

 

                                                           آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ 

حکم قران برای مقابله با دشمنان اسلام

آیه 60 سوره انفال: أَعِدُّوا لَهُم مَّا استَطعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَ مِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّكمْ وَ ءَاخَرِینَ مِن دُونِهِمْ لا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْوَ مَا تُنفِقُوا مِن شىْ‏ءٍ فى سبِیلِ اللَّهِ یُوَف إِلَیْكُمْ وَ أَنتُمْ لا تُظلَمُونَ‏

در برابر آنها ( دشمنان ) آنچه توانائى دارید از نیرو آماده سازید ( و همچنین ) اسبهاى ورزیده ( براى میدان نبرد ) تا به وسیله آن دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید و ( همچنین ) گروه دیگرى غیر از اینها را كه شما نمی‏ شناسید و خدا می شناسد و هر چه در راه خدا ( و تقویت بنیه دفاعى اسلام ) انفاق كنید.

آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ ایرانیان همیشه پیروزندآيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ 
ایرانیان و تمام مسلمانان جهان، به حکم قرآن، باید با تمام توان آماده مقابله با کفار و دشمنان اسلام باشند. 
گزینه روی میز همه مسلمانان جهان مبارزه با دشمنان اسلام تا نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا و همپیمانان آنهاست. 

انرژی هسته ای یکی از ابزار مقابله با دشمنان اسلام و افزایش پیشرفت های علمی و فناوری و پزشکی و... در رفاه عمومی مردم بوده که دستاورد دانشمندان ایرانی و متعلق به ایرانیان و حقّ مسلم مردم ایران هست.

مسلمانان همصدا و متحد در یک صف مقابل دشمنان اسلام ایستاده و ندای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل می دهند تا پیروزی نهایی. 
آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ فجر انقلاب اسلامی ایران بر فجرآفرینان دشمن شکن ایرانی مبارک باد.آيا در قرآن، دليلى براى شركت در راهپيمايى و تظاهرات داريم؟ 

نصر من الله و فتح قریب

  منصوره وطنی

msnsurevatani.ir

دوشنبه 21 بهمن 1398  7:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها